» »

Število minidumpov v w2k/XP :)

Število minidumpov v w2k/XP :)

Paramedic ::

Jutri mislim formatirat in nanovo dati gor XP-je. Pa sem dobil zamisel, povprašati na forum koliko Minidumpov so že nabrali, in koliko časa že imajo gor w2k/XP 0:). Js mam XP odkar je izšel (v bistvu še dlje 0:)) in sem do danes nabral : 121 komadov teh 64kB velikih datotek ;). Pa vi?
End transmission.

JLP ::

54 dni od kar sm nazadne WinXP gor dav, 0 minidumpov
Live long and prosper!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JLP ()

bostjan1s ::

hee heee kakih 10 pa res mimogrede, kaksno funkcijo ima ta zadeva ...

JLP ::

K pride do kake neprčakvane napake in se sistem suje se u ta fajl napiše en del spomina tko da lahk ta fajl kasnej debugaš in natančnej vidš kaj in kje je šlo kej narobe.
Live long and prosper!

andrej ::

Hja, to je cisto odvisno od hardvera. Sem prej z XP-ji delal nekaj vec kot leto, pa sem mogoce dobil enega ali dva v tem casu. Pa sem potem updatal driverje in je blo ok.

Pred nekaj dnevi pa sem nabavo nov prenosnik in sem v enem dnevu dobil tolko BSOD-ov kot prej v vseh teh letih z NT sistemi. Znova sem potem samo updatal gonilnike in zdaj je vse ok.

ce koga zanima kak se tu not pogleda, naj na msdn.microsoft.com downloada debugger. zraven je tudi datoteka s pomocjo:D

Tr0n ::

Jaz sploh nimam direktorija minidump v system rootu ;).

Loki ::

hmm...kje pa to sploh pogledas?

JLP ::

Greš u Control Panel > System > Advanced > Setiings (pod Startup and Recovery). Pol pa k maš tm na konc izbran da ti nardi Small Memory Dump ocpod piše ke maš ta direktorij. Po defaultu je ta %SystemRoot%\Minidump in kle not pol pogledaš fajle. Če ni nobenga dumpa še blo pol ta dir sploh še ne obstaja.
Live long and prosper!

CaqKa ::

3.. in mislim da so vsi zaradi voodooja... dvakrat serious sam second encounter demo stekno.. malo prej pa starmonkey.. nikoli mi ni jasno zakaj.. muzika spila dalje nakar se komp resetira cez kakih 15 sekund

ToniT ::

3 komade, pa še to zaradi gonilnika za dfx8000 za NT, ki ni hotel delati z XP-ji.

ABX ::

0
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Paramedic ::

Zdej od formata (gl. datum zadnjega posta tu): 1.
To se je zgodilo ponoči med stiskanjem DivX-a.
A ma kdo kej s HPT krmilnikom težave, recimo, da med bootom winXP zmrzne, restart potem pa normalno dela ipd. HPT je zadnje verzije, BIOS tudi...
End transmission.

Lunik ::

31! v manj kot enem mesecu.

andrej, kje dobiš tisti debugger?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lunik ()

andrej ::

Lunik ::

Hvala :)

[t502] ::

1 minidump.

To pa je od takrat ko je moj fotr spilal IL2-Strumovic i je vse povprek stiskal...ni cudno da so se XP-ji zrusli ;))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moder ekran, ki javi napako - prosim za pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
244106 (2986) miranpozar
»

netbook se mi sam od sebe resetira BSOD

Oddelek: Pomoč in nasveti
51058 (1025) neeno
»

BSOD pri Remote Desktopu v Win 2003 Server R2 Enterprise SP2

Oddelek: Pomoč in nasveti
211735 (1562) ender
»

Blescreen (sumim network driverje..) (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
594833 (4168) BB4l
»

Par problemov z XPji

Oddelek: Operacijski sistemi
342592 (1838) Mercier

Več podobnih tem