» »

USB KLUC..Na kaj moram paziti ob nakupo?

USB KLUC..Na kaj moram paziti ob nakupo?

VoX ::

Pozdravleni!


Zelim nabaviti USB kluc vndar nevem na kaj morem gledat ob nabavi?...Prosim za kake nasvete
Pa ce imate kaksne predloge katerega naj kupim, bi lahko dali link(Cena Max 15.000SIT)

LP

BluPhenix ::

Hum .. velikost?

V osnovi imajo brand-name izdelki boljše flash čipe noter, ni pa vedno nujno.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Timmah ::

tegale mam jest in dje supr. poleg gumjastega ohisja mi je vsec tut to da ma zravn tisti cepek da das pokrovcek gor med uporabo kljuca skrajsal sem strikec za okol vratu in kljucek uporabljam tud kot obesek za kljuce pa se lep je :D ma pa dozivljensko garancijo tko da ce crkne ga nesem nazaj pa druzga dobim
donde esta francesca

sash ::

Če misliš prenašati večje količine podatkov, ti je zelo pomembna hitrost branja/pisanja ... recimo Transcend JetFlash je po mojih izkušnjah neprierno počasnejši od recimo kakšnega Corsaira, vendar pa je tudi cenovno precej ugodnejši.

Seveda pa tudi material/kakovost ohišja, saj je razlika če boš zadevo nosil v kovčku oz torbi ali pa boš zadevo stlačil v žep, in ti bo vmes še parkrat dol pado - jaz za sebe vem da je bolj primerna kakšna guma kot plastika.

Tako, da kak kompromis boš skleno je na tebi.
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash ()

jest10 ::

ma pa dozivljensko garancijo tko da ce crkne ga nesem nazaj pa druzga dobim
Nekateri si malo narobe razlagate to, kaj pomeni doživljenska garancija...

Andrei15 ::

Poet se podpišem sam imam istega in mi dobro deluje pa še hiter je

Cveto ::

Doživljenjska garancija ni garancija "do konca življenja" pač pa garancija do konca življenjske dobe izdelka, to je neko obdobje ki ga določi proizvajalec (recimo 5 let)

Timmah ::

Doživljenjska garancija ni garancija "do konca življenja" pač pa garancija do konca življenjske dobe izdelka, to je neko obdobje ki ga določi proizvajalec (recimo 5 let)

5 let je men cist zadost ceprou ma crosair 10 let cez 5 let 2GB ne bo vec nevemkasna kapaciteta in bojo taki USBji ze po jurja.
donde esta francesca

VoX ::

Ja velikost...minimum 2gb bi ze mogo imet...pa hiter prenos tut

poet...ja tega sm jaz u bistvu tut mel namen nabavit

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VoX ()

Looney ::

Jaz imam tega in je zelo fajn. Pa še majhen je in ga lahko daš kamorkoli, gumjasto ohišje (baje so ga celo v pralnem stroju že prali, pa mu ni bilo nič) in še lepši od tistega zgoraj. Pri Jae je pa še poceni.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Timmah ::

tega mam tut sam 1GB pa mij ze enkrat crknu pa kapco sm koj zgubu>:D
donde esta francesca

Brainstorm ::

Ok, kaj pol pravte katerga od teh dveh kupit, cena je skoraj enaka?

Corsair 2GB ali X Porter XT 2GB

Gre se mi predvsem za kvaliteto, sem mel 2 leti AQR-a pa je pred kratkim crknal, imel pa je le eno leto garancije.
Tako da za Corsaira sem slišal, da ima zelo kvalitetne rame in da ima 10 letno garancijo na ključ, Patriota pa ne poznam tako.
Ali ste že ugotovili, koliko let garancije je pri Patriotu?

Zgodovina sprememb…

Looney ::

poet... se je treba znajti... jaz imam privezan pokrovček in mi nima kam pasti.:P
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

VoX ::

Ja jaz sem se odlocu za X Porter XT 2GB ker je velik hitrejsi pri prenosu podatkov, ker imam namen prenasat kaksne filme in nadaljevanke na njega tko da mi je hitrost pomembna:D...hvala za nasvete in predloge

amerikanec ::

Ubistvu nevem če tale moj dodatek spada v to temo, a ga bom vseeno omenil. Imam usb ključ/mp3 predvajalnik in mi ga je mati oprala, ko sm ga mel v žepu pri 40 C. Stvar deluje normalno naprej, samo baterija se je spraznila. Samo tolk da pripomnim da so zadevice precej vzdržljive.
"Zdrava pamet je od vseh reči na svetu porazdeljena najbolj enakomerno:
Vsakdo nemreč meni da je ima zadosti." Rene Descartes

Brainstorm ::

Kaj pa tegale ima kdo SanDisk_CRUZER_Micro

Zgleda da je zelo miniaturen, samo ne vem kako je spet vzdržjiv, glede na to da ima premične dele, ker se ga da pospraviti v samo ohišje.

Coil ::

jez ga imam 1GB in se zadovoljen majhen kvalitetno narejen....

Brainstorm ::

Mislim da bom res kr Sandiskov ključ nabavu, se mi še nekako najbolj dopade, ker ne moreš izgubit pokrova. Mogoče celo titanium verzijo, ki pa je okol 3000 sit dražja.

Me pa zanima ali je imel kdo mogoče s to firmo kakšne probleme, recimo pri kopiranju fajlov na njega oziroma pri zaznavanju fajlov na drugem pc-ju, ne na tistem kjer so bili posneti, ker sem na tujih forumih zasledil par podobnih težav.

reptilia ::

jaz imam oz. precej časa uporabljam lexarjeve produkte... in so vsaj zame še kar kakovostni, cene so pa v prostorskih rangi približno iste pri vseh
Forgive your enemies, but never forget their names.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri USB ključ kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531388 (18301) Izi
»

patriot usb key doživljenska garancija ali nateg?

Oddelek: Strojna oprema
142711 (2196) reeves
»

Kateri USB kljuc se splaca?

Oddelek: Kaj kupiti
81544 (1354) Tomson
»

Izbira med proizvajalci 8800GTS

Oddelek: Kaj kupiti
412319 (1330) El!te
»

najhitrejsi usb ključ

Oddelek: Loža
82119 (1796) sweeti007

Več podobnih tem