» »

BSPlayer Pro v2 12 build 941

BSPlayer Pro v2 12 build 941

;-) ::

BSPlayer Pro v2 12 build 941

Zdravo.
Danse sem dobil tanovi BSPlayer Pro. Stvar je me pozitivno presenetila, saj je prejšnji imel nek spyware itd. Sploh nisem vedel da so slovenci sposobni spravit skupaj kaj takega:D

Toplo priporočam. Še nekaj slikic.>:D.




Kupi se tule
Free licence za prevode

Splača se.
  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Muks ::

Lepo te prosm pa met un program al spyware al kaj je gor na PC WhenUsave bedarija mam raj ta startga BS playerja

;-) ::

Vidiš ko ne bereš dobro. PRO vezija NIMA! WhenUsave.

Muks ::

money money money

PARTyZAN ::

EWEER se sam ne ves kaj pises. Prejsnje verzije so ravno tako vsebovale spyware, PRO verzije so bile pa ciste. Ta majhen "bugfix" release se prav nic ne razlikuje od prejsnjih (v2) verzij. Od trenutka, ko so dodali ta crap not uporabljam VLC in sem zadovoljen. Jih pa popolnoma razumem. Stvar je postala popularna ... zato so se zagrebli za silo, ki vrti ta nas svet.

Na sreco obstajajo tudi alternative, ki so povrhu vsega se cross platform! :D

;-) ::

Kdo pa je rekel da niso vsebovale spyware prejšne verzije. Jaz govorim da ga ta verzija ne! In da je dobra.

5er--> ::

Hmmm... kaj ti še vedno ni jasno, da nobena PRO verzija ni nikoli vsebovala spyware-a? Normalne (v2 FREE) pa ga majo še zdaj. Ja tudi v2 12 build 941 FREE.

This version has an client-side software application Whenu Save! that deliver a limited number This version has an client-side software application Whenu Save! that deliver a limited number This version has an client-side software application Whenu Save! that deliver a limited number...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadaljevanje zgodbe Superfish-Lenovo kaže na resnejšo ranljivost

Oddelek: Novice / Varnost
2619441 (15756) Glugy
»

BSplayer problem

Oddelek: Programska oprema
101787 (1255) LeftyD
»

BSPlayer 2.0

Oddelek: Programska oprema
332714 (1420) SasoS
»

Bsplayer sedaj bundled?

Oddelek: Programska oprema
392482 (1298) Matev
»

Nova različica Bsplayerja

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
294041 (4041) Jeebs

Več podobnih tem