» »

BSplayer problem

BSplayer problem

lebang1 ::

Imam zadnjo verzijo BS playerja in mi vedno ko zaženem kak film mi javi neko težavo ali pa mi "zmrzne" računalnik.Poiskušal sem tudi s ponovno namestitvijo a ne pomaga??



BSplayer v1.35.823, Unhandled exception at EIP: 004C0697
If you click 'Close' application will be terminated.
Please report this info to the author with description what were you doing.
Access violation at address 004C0697 in module 'bsplayer.exe'. Read of address 00000028
EAccessViolation
, 0x005618C3, 0x00561AC1, 0x00455A3F, 0x0044CD8A, 0x77D48734, 0x77D48816, 0x77D4C63F, 0x77D4E905, 0x004C5AB5, 0x0044CD8A, 0x77D48734, 0x77D48816, 0x77D489CD, 0x77D496C7, 0x00455754, 0x00563C24, 0x7C816D4F

Damjan Jagar ::

To se je men na laptopu dogajalo pri nekaterih filmih, na mašini je pa delal. Rešil sem s starejšo verzijo playerja.
http://jagar.si

krho ::

http://www.bsplayer.com/nbuild/ bo pomagalo. Ne vem zakaj ne naredijo novega releasa.;((
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

St@jler ::

hmnja jst mam pa mal bl resn problem.
Men pa bs-player zbriše cel ovsebino mape k je notr film.

Recimo da je film v d:\film in da so tuki notr še drugi fajli (kakršnikoli).
Jst odprem film v BsPlayerju in k zaprem BspLayer mi zbriše vso vsebino tega folderja. če pa endam process od bsplayer-ja poj pa ne zbriše.

Ma še kdo podobno težavo. Drgač bom pisu webtehu da majo buggya :D

GupeM ::

St@jler mogoče pa nimajo oni buggyja ampak maš ti virus?

St@jler ::

nope...je računalnik 2 dni naložen vključno z antivirusom (NOD32 updejtanim)...:|

LeftyD ::

Živjo!
Mene pa zanima kaj se dogaja s temi zadnjimi verzijami bsplayerja. Sicer ne vem od katere verzije, mislim da odkar ima možnost samodejnega iskanja podnapisov...imam z njim same probleme. Imam procesor C2D 2,66 MHz pa se mi zdi malo smešno da je tako nestabilen bsplayer. Sploh se ga ne sme kaj preveč dotikat med predvajanjem če ne crkne. Dela počasi in nestabilno. Se mogoče komu sanja zakaj? Želel bi si staro verzijo nazaj naložiti k je enostavna in zanesljiva, ali mi kdo zna priporočiti katero? HVALA! ;)

amacar ::

Verjetno so pri tebi problemi. Sam imam na večin pc-jih verzijo 2.56 pa deluje brez problema na vseh pc.jih, tudi če se predvaja 1080p. So pa to procesorji v prenosnikih i3 ter i5, torej nekaj takega kot imaš ti.

LeftyD ::

No zj sm mal bl podrobno analiziral kdaj odpoveduje. Ko dvokliknem na film normalno odpre in dela gladko brez problemov, ko pa med predvajanjem odprem nov film, pa zmrzne in se ne odziva ter rabi precej časa da odpre novo datoteko, ali pa javi da se bo program zaprl. Če pa odprem ta isti film ko je bsplayer zaprt pa spet ok. Mal bedno. :S
Aja pa naj dodam še da na punčinem dvojedrnem prenosniku se enako obnaša. Medtem ko kolega ki ima i5 ni zaznal takih problemov. Ali so morda nove verzije pisane bolj na kože novim procesorjem? Katero verzijo naj potem naložim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeftyD ()

hojnikb ::

Lahko p¸robaš tud kak drug player, recimo media player classic al pa kmplayer.
#brezpodpisa

LeftyD ::

Mislm res mi ni jasn v čem je fora tega novega BSplayerja. Sem naložu precej staro verzijo 2.1 in dela kot po maslu. Nova pa zmrzuje , dela počas, šteka...ne razumem, kje so ga polomil. :P Saj mi ni problem bi staro obdržal vendar pa ne vem katere kodeke jee potrebno vse naložit da mi bo hdje predvajal (.mkv; .avi hd;...) tako kot zadnje verzije. Se komu kaj sanja?
Z drugimi programi se mi ne da ubadat pa vse na novo učit, čeprav zaenkrat slabo kaže z Bsjem. :|
Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

predvajanje filmov.mkv na AMD Athlon 3000+

Oddelek: Pomoč in nasveti
355133 (4587) gibaj
»

Integrirani podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
367707 (5440) dzinks63
»

Težave z BSplayerom

Oddelek: Pomoč in nasveti
191828 (1484) debur
»

KODEKI

Oddelek: Programska oprema
7957 (909) Tr0n
»

Videoposnetek predavanja v Kiberpipi

Oddelek: Novice / Kiberpipa
352504 (2504) minmax

Več podobnih tem