» »

Bedne slovenske trgovine?

Bedne slovenske trgovine?

hatch ::

Ze 1 teden iscem ATI Radeon 8500... in ga po ljubljanskih trgovinah enostavno ni... Mlacom naj bi ga dobil konec tedna? (mi ne pomaga, ker do 17h ne morem priti do tja.. ob sobotah ne delajo - kreteni pac)
Megahit naj bi ga dobil v petek ali ponedeljek? (so me ze nategnili 2x.. ne verjamem nic)
Druge trgovine.. comtron, mentek, bocom,.. pa ubistvu sploh ne vejo kaj to je.

Obstaja kaka trgovina v LJ ki dela do 18h in da imajo ATI RadeOn 8500?

||_^_|| ::

na žalost je z radeonom 8,5K v sloveniji nekak tko kokr z duke nukem 4ever:) mislm da bo še velik vode pretekl predn bo, poleg tega bo pa cena ubijalska.

Sergio ::

hm... hatch, ce ti NIC drugega ne preostane, pojdi na Ve-Mil, jih pokliči, se zmeni, ter probaj doseči to, da ti zadevo pretovorijo čez mejo... ČE ti RES ne preostane nič drugega.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

hatch ::

Ah.. to bi predolgo cakal.. kot sm omenil -> Ljubljana.

Glede cene pa... gotovo se bolj splaca kot GF3 Ti500... GF3 Ti200 je sicer nekolko cenejsi od Radeona.. samo ima pa obcutno slabse performanse...

McWolf ::

Qa pa Dar-Computers na ceniku ga majo :\
Go tell it on the mountains!

jamiroq ::

heh, na naši preljubi Obali pa se še navadnega disketnika in ATA100 kabla za disk ne da dobit; v nekaterih trgovinah (megahit, comtron) te pa tudi gledajo, kot da bi hotel kupit 50gb rama in geforca 66:D

vise ::

Jest vem kje imajo Radeon 8500 na zalogi. je pa box izvedba. sem ga videl z lastnimi ocmi. gor ima 3.3 NS ram!!!

||_^_|| ::

3,3 ns RAM ma gor?
fant..pejt se na drug forum norca delat:)

yovo ::

Je res kar je napisal. Pravkar imam to stvarco v svoji mashini. Je retail (box) razlicica Radeon 8500 in ima gor Hynix RAM 3.3 ns :) Laufa pa na 275/275 MHz.

Yovo

kuglvinkl ::

Sicer off topic pa vendar. Ti maš gor 3,3 ns RAMe in ti še vedno tečejo na 275??

Štacune. Se strinjam, v RS je še veliko prostora za dobre HW štacune. Predstavljam si: na zalogi imajo Lian-Li ohišja, R8500, Micronove RAMe, protiprašne filtre (že to ti pove vse), Enermaxove trafe, Delta ventilatores, OCZ, Thermalright, ... da ne naštevam. Kdaj?
Your focus determines your reallity

freejack ::

Hmm,..tip ma prav,.. 3,3ns pa na 275 ??? Kaka fora...>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Za vse lastnike Herc. r8500LE! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
33018745 (11377) sharp
»

Graficna kartica - kaj kupiti do 30.000,00 sit

Oddelek: Kaj kupiti
171921 (1487) globoko grlo
»

8500 ali 9000

Oddelek: Kaj kupiti
272146 (1217) morphling1
»

katerga radeona

Oddelek: Kaj kupiti
191149 (874) bond007
»

Grafične kartice

Oddelek: Strojna oprema
221698 (1156) Clemento

Več podobnih tem