» »

GeForce MX 2 TV out or NOT

GeForce MX 2 TV out or NOT

Tzar ::

Slis se mal cudn ampak je resnicno in sem presulrfal kr neki pa nisem najdu nobenga podatka.In sicer dilema je naslenja:
GeForce Cardexpert MX 2 --> Hocem kupit izvedbo s TV out, pa mi kao en tip prjav, da je pa brez TV-OUT-a mal hitrejši in boljši, pa da se bolj stabilno obnaša in oh in sploh.Začuda cena je pa ista.
A mogoče kdo ve a je kaj resnice na tem?Prosim rabim odgovor nujno ker bom kartico proti večeru nabavu in me zanima,ali je res hitrejša brez TV-outa in kako je s tem
thnx in advance
lp
:|
Življenje je lepo!

msmiha ::

Nevem kak bi lahko blo to mogoče, da bi bla brez TV outa hitrejša?! Jaz bi raje nabavu tisto s TV Outom pa naj se še tip tako dere. Saj veste kak je ovce boje šle za tistim, ki najbolj zvoni ne pa za tistim, ki jim kaže pravo pot pa če tudi v brezno.:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Pretorijanec ::

Ne vem 100% sam u teoriji ne vidm zakva bi bla tista s TV-OUT-om manj stabilna. Ker sta obe narjeni cist ist je torej plata stabilna z al pa brez TV OUT-a. Prudajalc je vrjetn en bebo, k so mu vrnil kartico s TV OUT-om zdej pa misl, da je mnj stabilna. Torej pumoje uzam tisto s TV OUT-om.

Space Surfer ::

kakšna bedarija! Nabav jo s TV-outom, tistga kao prodajalca pa pošl nekam!;((

BlackAdder ::

Če ni vojna tajna, še nam ostalim zaupaj trgovino in ceno.

Hvalja.
BlackAdder stroke again!

Tzar ::

Nobene vojne tajne ni!
Izid d.o.o
Jesenice
041 370770
Cena Cardexperta TV OUT je 28.600.

Kaj je fora?
S TV outom ima mal počasnejši spomin (6ns) una brez pa ima 5,5ns.Sem obe stestirali in nekak dobu občutek da je ta s TV-OUTOM bol.Sam fora je to da nisem se uspel zrihtati TV outa.Mi ga prepozna ampak je disablan (siv).Imama pa detonatorja 6.31. S.O.S.

BTW,delam v tej firmi in jih po tolk prodajamo.so pa baje zelo kul (OC in patchanje pa to).bomo vidl.
lp
:D
Življenje je lepo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gledal bi filme na TV-ju, ampak brez TV-OUT funkcije

Oddelek: Zvok in slika
181725 (1317) pivmik
»

TV Out na PCI reži !?

Oddelek: Kaj kupiti
7974 (889) looner
»

Kera grafična je bolš?

Oddelek: Kaj kupiti
462800 (2194) _Mortal_
»

voodoo 3500

Oddelek: Zvok in slika
131073 (914) gorenc
»

Katero MX - gainward, guillemot, winfast... ?

Oddelek: Kaj kupiti
151621 (1362) Alec999

Več podobnih tem