» »

gigabyte plošča

gigabyte plošča

UglyKid ::

A kdo pozna mb. gigabyte GA-7VTXH ?8-O

ChiefThunder ::

tukaj... kva konkretno te zanima?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

JanezH ::

Ja to tudi mene zanima, predvsem modela:
GA-7VTXH
GA-7DXR

A mogoce ima kdo in kaksne so izkusnje z njima? 8-)

para-site ::

jst mam vtxe, ki je enaka vtxh, samo da nima dodatkov(mreža, creative audio), je "oskubljena". Dela dobro, za svojo ceno odlična plata.

JanezH ::

para-site:
Kje pa si jo kupil in koliko stane?
7VTXH imajo pri Jae za 32.000 sit, ampak tudi jaz bi raje plato brez mrezne in zvocne.

UglyKid ::

Zanima me predvsem kako dobra pološča je v primerjavi z ostalimi ploščami z VIA KT266A čipovjem, ker po ceni je kar ugodna.:D
Mejte se radi in delajte slovenske otroke.

para-site ::

v essediju sem jo kupil. zdej stane 240000lir, kar je skorej 28000sit, tko da se ti splača jo kupit kar pr nas, tam kjer si omenil.
pri testih pa se malenkost slabše odreže kot podobne plate z kt266a, samo je tolko cenejša, da je tista majhna razlika v performansu malenkost.

JanezH ::

UglyKid:
Prebral sem si par testov o tej plošči in se mi zdi za tak denar (GA-7DXR je v Jae 22.000 Sit) odlična izbira. Drugače pa imaš na www.tomshardware.com obsežen test plošč z kt266a naborom čipov in nForce in je ta plata nekje približno na sredini ali malce pod njo, s tem da so razlike res minimalne. No kar sam si poglej test.

krucymucy ::

Jest grem v petek po VTXH v jae!!! Kje pa se da kupiti brez SB in LAN v SLO????

JanezH ::

krucymucy:
Ja jaz jo bo sel tud nabavit. Uno brez lan in zvocne imajo tud v Jae in jaz bom kar to ubodu.

krucymucy ::

smukec: ne nima 7VTXE sam uno z LAN-om pa SB-jem ma...
Sem klicu popoldne pa je reku, da na na ceniku sam 7VTXH (torej z lanom, SB..) - če pa se kje dobi uno ˝brez˝jo še raj vzamem....

krucymucy ::

A je taka???

JanezH ::

krucymucy:
Kako da nima une cenejse?!?!? Ker jaz sem tudi danes klical in je najprej rekel da ni, pol pa je rekel da je in da stane 20.080 Sit. Pismu zdaj pa res ne vem kaj govorijo tam v Jae!!!
Ob pregledovanju www.giga-byte.com sem zasledil da njihove plate prdajajo tudi v www.electra.si , tako da bom se tja poklical.
Sporoči, če boš kaj novega izvedel.
In ja slika je prava :D

krucymucy ::

No bom se jest jutr poklicu - spet (5-ič pa teden pa napišem...)
Če boš kej pr electri zvedu ... sporoči!!!!

Alfa ::

Jest sem kupil E verzijo v essediju, ki je brez lana, SB pa kolikor vem ima, ampak imam izklopljenga (mam live-a).

Ne vem zakaj vsi propagirajo Epox-a ki je 15000 dražji, pa minimalno boljše performanse.

Pri meni dela brez težav, na prejšnji plati (Lucky star;() mi ni delal modem pa pilot pri Fly98, tu mi delata brez problema. Tut za navijat je ful dobra8-)(za frekvenco v Winsih, za core pa v biosu), samo še nisem testiral do koliko gre, ker imam preslab hladilnik za proc.

krucymucy ::

Alfa: Ja tud E verzija ma zvok (AC97) tko k vse plate zadnje cajte... sam ma H verzija prou čip od creativa (SB 128+AC97) gor nalotan ... pa je spet ene par jurjev več ... pa LAN ... ma tega ne rabim...

krucymucy ::

Samo kot INFO: VTXH je v electri 39.xxx SIT 8-O
VTXE pa nimajo sploh...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MB Gigabyte GA-7VTXH

Oddelek: Kaj kupiti
151234 (1078) JanezH
»

ESC K7S5A, qdi kudoz7 via kt 266a ali kaj drugega in prosim brez zajebancije

Oddelek: Kaj kupiti
251578 (1142) krucymucy
»

GIGABYTE? ASUS? ABIT?

Oddelek: Kaj kupiti
181261 (952) krucymucy
»

razlika med SIS in KT266A??

Oddelek: Strojna oprema
151204 (996) [t502]
»

Abit KR7a Raid ali Giabayt

Oddelek: Pomoč in nasveti
161094 (939) AntiC

Več podobnih tem