» »

11. ljubljanski maraton

11. ljubljanski maraton

Oxford ::

A je kdo od vas preživel tole nedeljo namesto za svojo naj, high-tech, oh in spljoh navito mašino, na ulicah Ljubljane in se udeležil 11. ljubljanskega maratona?

Sam sem tekel na rekreativnem Poletovem teku in dosegel čas 51 minut in še nekaj sekund (neto). Moram pa priznati, da sem pričakoval precej slabši čas, saj se nisem od majskega pol maratona v Radencih NIČ (!) pripravljal. Sem kar ponosen nase, da mi je ostalo nekaj malega kondicije in sem brez postankov pritekel do cilja. :D 8-)
Lani, ko sem pričenjal s tekom, sem se pripravljal en mesec intenzivno in tekel samo eno minuto bolje (?).

Kako vam je šlo? Ali pa ste vsi samo 'computer nerds', ki jim je največja rekreacija sprehod od pisalne mize do hladilnika in nazaj?? >:D

PaX_MaN ::

Ali pa ste vsi samo 'computer nerds', ki jim je največja rekreacija sprehod od pisalne mize do hladilnika in nazaj??

Kaj pa do sekreta?:D
Ne, nisem šel.

MadMicka ::

Jaz sm odtekel polmaraton v času 1:47:50. Bila je res lepa prireditev in če je že Ljubljana glavno mesto, je takšna množična športna prireditev nuja. Pred parimi dnevi smo kolegi vrgli en basket (prvič po recimo 10 letih :) ) ). Igrali smo dva na dva do 11. Neverjetno, ampak niti eden od njih ni zdržal brez res dolgih pavz do konca. Mislim, hudiča, čez 10 let jih bo pobral. Tako da, če že drugega ne, mora človek, ki cele dneve sedi za računalnikom, vsaj za 30 min vsak dan na sprehod.

siegmund ::

Ne bo nihče pohvalil vevške godbe pred stadionom, madona?! :D
And now for something completely different...

Thomas ::

Ko sem bil star dobrih 10 let sem prebral, da deklice pri 10 letih tečejo bolje od 40 letnikov.

Mam že kar čez 40. Vendar sem še nedavno prehitel 30 let mlajšega sina. Čeprav je bil v eni tekaški disciplini celo najboljši v razredu.

Počije človk za računalnikom in v avtu. Tko da ni čudno.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Oxford ::

MadMicka - glede na to, da v svojih osebnih podatkih nimaš imena in priimka (oz. ne želiš razkriti identitete), ti priporočam, da zbrišeš svoj čas, saj te lahko vsak najde na www.slo-timing.com.

P.S.: Pa nisem paranoičen - mi je čisto vseeno. Samo nasvet. :D

MadMicka ::

Dobri so bli. Čeprav meni so bolj v oči padle mažuretke na križišču Gosposvedske in Slovenske :)

Oxford, hvala za opozorilo. Ampak jaz nisem nikoli skrival imena, edino, da bi ga na veliko oglaševal, pa tudi ne vidim smisla. Sicer pa, čas sem meril na svoji uri, gotovo bo nekaj sekund razlike pri uradnih rezultatih in tedaj je vsako sekudno kdo priletel skozi cilj, tako da bom še vedno ostal skrit :)

p.s.: Thomas, ne smeš verjeti vsemu, kar prebereš :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

Oxford ::

@MadMicka:Dobri so bli. Čeprav meni so bolj v oči padle mažuretke na križišču Gosposvedske in Slovenske

Na 10 km teku jih še ni bilo - smo očitno štartali prezgodaj. Sicer pa jih verjetno niti ne bi opazil, ker sem imel preveč dela s tem, da sem se prepričeval - v slogu: "Tista stara mam'ca me pa že ne bo prehitela." 8-O

TribesMan ::

Sem se mislil udeležit... sam pol sem videl ceno za startnino... 7 jurjev je prov nesramno oderuska cena.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

hruske ::

TribesMan, ce gres ob zacetku leta do profesorja za telovadbo, se da zmenit kaj.
Rad imam tole državico. <3

Looney ::

Sošolka rekla, da je bilo tako fajn, da "absolutno moram naslednje leto zraven!":D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Jan987 ::

Jest sem teku 2,4km šoljskega teka pač čist tako malo zaradi vzdušja, pa sem še danes mal šel pogledat in mam občutek da je bilo včeraj več ljudi:D. Sicer pa mislim da če enkart na leto zaradi tega malo zaprejo ljubljano ni takega problema, je pa res da so po Dunajski laufal kjer je kar dosti prometa.

miko 55 ::

ma vi sam laufite, da boste dolg žvel. drugi bomo fural:D

K0K0 ::

Kdo je tolk neumen da plača 7k da lahko preteče par kilometrov asvalta??? 8-O

MadMicka ::

Kar se cene tiče, je stvar taka: kdor se je prijavil do 30.9.06, je plačal 5.000,00 SIT. Za to dobiš
dobro organizacijo, T-shirt, dva bona za 20% popust pri nakupu športne opreme in še malenkosti kot so pijača, makaroni itd. Zdej, komur se gre res toliko za denar, lahko izkoristi bone in tako praktično dobi denar nazaj.

btw: koko, takih ljudi, ki so plačali, je bilo na tisoče....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

Daedalus ::

Jaz sem se ga udeležil malo drugače - z rolerji po zaprti Dunajski:)) To bi mogli večkrat ponovit0:)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

krneki0001 ::

Jst sm bil pa cel dan v ZOO-ju s haskijem, je blo smeha, ko je gledal vse tiste živali in hotel do njih, pa one k njemu - sploh volkovi so se na zadnje tace postavljali in je blo enga cvilenja.

krneki0001 ::

Jaz sem se ga udeležil malo drugače - z rolerji po zaprti Dunajski:)) To bi mogli večkrat ponovit0:)


Naslednje leto grem jst tut probat cel maraton "odvozit", rolerje pa štrik in haskija na konc.

K0K0 ::

No ja če je v ceno všteta majca, hrana itd... je že mal bolš.

Person ::

Hehe, bo treba drugič avtocesto zapret, pa eno rolanje užgat:D
Let's make something useful!

milica ::

joze ::

Pretekel mali maraton v času 1.38.01. Zelo zadovoljen

Oxford ::

Jože - ne samo zadovoljen - ponosen si lahko! Jaz sem letos v Radencih spackal skupaj 1:52 in še nekaj sekund. Pa sem bil tudi zelo zadovoljen za prvi poskus in en mesec ležernih priprav.8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prehranski dodatki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13717952 (11931) blackbfm
»

Goljufico izdala Garminova ura

Oddelek: Novice / Ostale najave
247850 (4376) Machete
»

Big Brother slavnih - 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8915325 (9858) Sims
»

>ROLERJI NABAVA - rabim pomoč, nasvet, ???<

Oddelek: Loža
116462 (6228) LPP
»

Rolerji - nakup

Oddelek: Loža
286307 (5962) JurijTurnsek

Več podobnih tem