» »

Težave z zagonom WinXP + še ostali križi in težave :(

Težave z zagonom WinXP + še ostali križi in težave :(

|Luka| ::

Iz lepega miru se mi preljuba polkna ne zaženejo več; vidim še logotip winsov in tisti moder "progress bar" spodaj, ko pa bi moral preiti na desktop pa mrk. najprej sem posumil grafiko, a hudič je ker tudi v safe mode ne morem. Se zgodi isto.Ideje dobrodošle...
Druga stvar pa je ta, da mi ob zagonu torrent programa, napiše da je vse ok po cca 2-3 min pa javi da "device is not ready" - zanima me kaj je lahko tu narobe? Na disku je dovolj prostora, tako da ne vem kje tiči problem

LP Luka

Mr.Ecko ::

Disk ? Prečekiraj če ma slabe sektorje .Drugač pa reinstall.

rok_i ::

Dej ga formatiri pa boš vidu!

rok_i ::

Če boš formatiru pa d ti bo javljal isto napoko je res lohk kej narobi z diskom!!!!

|Luka| ::

Disk je ok, sem ga ščekiral z programom za maxtor diske in ne javi napake.
POleg tega me zanima še to, če je možno z druge particije (s te ki jo ne morem zagnat) rešit certifikat za dostop v spletno banko?

LP

Tr0n ::

Repair XP preko boota.

bosmla ::

Pred casom sem imel popolnoma isto tezavo: mamaplata ti je crknila:( - poglej kondenzatorje8-O na njej grem stavit da sta vsaj dva napihnjena :'(

|Luka| ::

bosmla:
žal te moram razočarat, plata je ok in tudi kondenzatorji niso napihnjeni. WinXP na drugi particiji mi laufa bp ;) gre samo zaradi certifikatov, ki jih imam v "pokvarjenih" winsih

|Luka| ::

Težavo s torrentom sem rešil ;)
Kako pa repairam preko boota...če dam cd v pogon in grem pač skozi tisti proceduro, mi pokaže ali možnost za recovery console alpi pa install. Če dam install me spet vpraša če dam repair, dam yes in pokaže mi samo winse ki so ok?

LP

bosmla ::

certifikatov????

|Luka| ::

Ja, certifikatov...še nikoli slišal (ali po slovensko digitalno potrdilo)

LP

bosmla ::

Ja, samo zaradi njih ne more biti tezav pri zagonu:\ :\ :\

|Luka| ::

bosmla
daj preberi si moje poste bolj natančno, lepo prosim

Klemzz ::

kaj pa prek tega diska ne morš dostopad do pokvarjenga?

|Luka| ::

Lahko, samo ne morem izvozit certifikatov, podatke sem rešil...certifikat pa zahteva da ga izvoziš s ključem, če ne je neuporaben

bosmla ::

Jezus pomagaj.... ti mas pa tezave ... s sabo>:D

Certifikatov ti ni potrebno izvozit s kljucem le ko jih uvazas...

reeves ::

Popravi sistemske datoteke z ERD Commanderjem, al pa izvozi podatke z njim

|Luka| ::

mislim da te en tkole podjeb...a, bosmla če nimaš kakšnega konkretnega predloga prosim da se vzdržiš komentarjev. malo beri za seboj pa boš videl kdo ma probleme...
kar se pa erd-ja tiče je problem, ker mi noče zagnati IE v katerem imam dotične certifikate. a so cert. "spravljeni" mogoče še kje drugje?

ToniT ::

Start->Run->certmgr.msc (ENTER)

|Luka| ::

V erd commanderju ne morem zagnat certmgr.msc; pravi da ni določena datoteka za zagon :(;((
Počasi obupujem in razmišljam o preklicu certifikata in naročilu novega.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sumljiv Dellov certifikat na Dellovih računalnikih

Oddelek: Novice / Varnost
96200 (4862) Redorange
»

Folder lock in nedostop do mapc-nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
224146 (2851) ToniT
»

Odkodiranje datoteke - NTFS

Oddelek: Pomoč in nasveti
401992 (1323) Loki
»

Izvoz digitalnega certifikata SIGOV!

Oddelek: Programska oprema
81906 (1859) Pikalonica
»

Enkriptirani NTFS - Access is denied

Oddelek: Pomoč in nasveti
101638 (1495) THX

Več podobnih tem