» »

Ker hladilnik za mojo kišto

Ker hladilnik za mojo kišto

OmegaBlue ::

No rabu bi dobr zračni hladilnik za mojga Pentiuma III 866 MHz zdej ma okol 40 stopin pr oblemenitvi pa 50 do 55 stopin pa bi ga rd bl ohladu na ene 30 stopin al pa še mn pa zdej ker hladilnik uporabt.Mislu sm na kšnga Orba pa me zanima kerga pa če bi se dal pod 10.000 Sit pa da bi ga dobu u Kranu.8-)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

CIrCAcevl ::

nedvomno SuperOrb, če ti gor paše al pa Dragon Orb 3. Če se ne motm sta tedva tud mal glasnejša od konkurence. Za tok jst še vseno dvomim da ti ga bo uspel shladit sam s coolerjem na procu

ChiefThunder ::

vzem vulcanota 7...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

OmegaBlue ::

O.K. zdej mi priporočate vulcanota pa superorba zdej me pa zanima kolk vam shladi procesor pa seveda kje ga dobit pa za kok(po možnosti v kranu).Ja temperatura u kišti je ene 26 do 30 stopin(mam dva dodatna venta not)sam procesorju moram temperaturo dol zbit.8-)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

HEKO ::

Lej ..::OmegaBlue::.. --> hm...yaz osebno ti priporočam Vulcanota..ker je tišji (baje)..in pa če maš ti topel zrak v ohišju..bodo rezultati slabi...najprej si porihtaj dober pretok zraka skoz ohišje (spredaj hladn zrak not...zgoraj topel ven...)...če maš plac predlagam..raje večje vente (120 × 120) pa na 5V (bo tišje..pa enak pretok)...:)

Drgač..pa sn yaz pristaš tihega vodenag hlajenja...8-O

Glede trgovin..pa se pozanimaj v Kranju..yaz sn z MB in ti nažalost ne morm pomagat...
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HEKO ()

Spajky ::

probaj Titan TTC-D5T na 7V (Megahit)+Titan Silver grease, ce ti gre na plato (bi moral)
8-)

attackiko ::

Jes sem mel Mini super orba pa sem ga dal ven..dost preglasna zadeva zame.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vodno hlajenje ali boljši pretok zraka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141345 (1160) mitjaje
»

Ventilator vreden TB 1200?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231431 (1146) DeLonghi
»

CPU temperature

Oddelek: Pomoč in nasveti
151160 (928) OldSkul
»

VOLCANO II - GLASNOST?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181470 (1179) Binji
»

Kateri ventilator na Durona 800???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131323 (1156) kuntek

Več podobnih tem