» »

CPU temperature

CPU temperature

sheep ::

YO! Mam ABIT SA6 in CII 700MHZ in GoldenOrb... Pa grem recimo v BIOS in na PChelth in lepo pise CPU Temperature 50stopin, k przgem okol 49 k pa kj nabijam pa do 54stopin! Kuko je to lahko mozn...??? voltaza je 1.65... in skos isti sranje? Zakaj se tok segreva??? sej je GoldenOrb gor!!??8-O

Tomi ::

Daj v Hlajenje in modifikacije:D
metrodusa.blogspot.com

Marjan ::

Verjetno GOrba nimas dobr pritrjenga!?
Jest mam 566@766, max temp = 38°C
tko, da je verjetn res neki narobe!

kolko imas pa temp. sistema?
A nimas nc navitga?

sheep ::

MA da je narobe gor al ap slebo nemogoce kers e itaq gor z unim full hudo prtrdi in je res na tesno s,o gor in itaq je gor 100% lepo kul!! Aja sistem je 32stopin! ehheeh kwa bis e blo?;)

Tomi ::

Kaj imaš pa kot medij med hladilnikom in procesorjev? Termalni trak, pasto ali zrak?
metrodusa.blogspot.com

AntiC ::

Jst mam PIII 700 nenavitga pa mam gor Mini cooper orba pa mi greje na 50 °C. Pa sm dau pasto. Kako ga pobrusm al kaj nej nardim. Mislm da hladilnik ne pride do proca da je mal u luftu .:\

sheep ::

Jah mam termalno pasto sam ej mal razmazana,k sm mal ponesrec prst dov na orba pa s eje mal razmazala,sam ni vazn nemore bit zart tega kr okol 50stopin, nevem kwa b to blo, zdej mam 1.65voltaze in pac 700MHZ- 10.5X66 in ej kr okool 50stopin. dj a ve kdo kaj bi se blo??

OldSkul ::

Lahko pa da je šlo tipalo ki meri temperature.Otiroma lahko jih meri narobe če imaš vse vredu!

Dalmatinc ::

Ali sploh lahko ivem koliko mam temparaturo proscesorja, če mi jo računalnik ne pokaže ali kaj veste zakaj. Mam pa c2 + QDI Briliant x 1/s platko !!

OldSkul ::

Mogoče ta plata ne podpira tega!

Dalmatinc ::

a se da kako rešit !!!>:D

cahahopie ::

Eeee.....
Imam AMD Athlon (nenavit) 1333 Mhz in njegova tempertatura je 67 stopinj celzija!!!! A je to sploh noramlno?? Imam hladilnik Titan (dva ventilatorčka). Na mojem računalniku je naložen programčke PcAlert v katerem se da veliko postoriti (če znaš seveda, Help pa je zanič). Prvi ventilator mi dela s hitrostjo 2500 rpm drug pa z 6000 rpm, ko sem zvišal hitrsot prvega na 3000 rpm ...se je oglasil nek alarm... nakar sem moral znižati zopet na 2500 rpm, da je uthinil. KAJ MI JE STORITI????? Nekam čuden vonj voham, je to moj taleći procesor ali se nam je zažgau pasulj?

sheep ::

Baje glede uga tvoje qdi plate, jets ma tut pols een comp pac k mam ABIT BX6 2.0 pa isto en akze temperature procesorja pise ti lepo N/A...Jah da se to anrst da kups FAN pac e kablck k das tja notr kjer se utakne ventilator za procesor ene 5 jih mors met sigurn na plati in na konc tega kablcka je kao tak toplometer taka bunkica tist das v cpu in ti mer. Ta staff dobis v ksni taki acunalniksi trgovinci ka majo dost teega kiča... v pcx bi mogl bit. Ahaha, aja un tvoj NAvit procesor AMD baje da tis ebo prekuru al tis e pa že ni dej gor VOLCANO 2 pa je... jah za AMDje je itaq skos tok velika temperatura tos e tko al tkoskos pregreva ce ne AMD 1000 ne das prav ventilator gor ti s ebaje v 3sekundah ZAKUR sm slisu... ahahhahaa djte rajs moj problem rest ...ne pa.... A SPLOH KDO KEJ V TUKI??? my probleme plsease al bote rekl pejt na servis,....

glavic ::

Dej SHEEP vsaj se potrud napisat pravilno in brez napak. Eni pac ne razumejo kaj ploh hoces povedat!!!
Musselli bizi

sheep ::

Dej GLAVA umer se,a si prsov zajebavat al kaj? (rajs se v epopu jav) ahaah pa ti povej pametni! ahaha:P

OldSkul ::

Pomirte se če se nebi radi spet skregal!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Temperatura procesorja in procesorskih jeder

Oddelek: Strojna oprema
231799 (1305) x45
»

ati siliencers 4 rev.2

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191036 (847) sid911
»

barton 2600+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
584643 (3387) SepoX
»

visoka temparatura procesorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211399 (1041) jurre
»

Temp celerona

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201372 (1081) experimetant

Več podobnih tem