» »

kartuša epson

kartuša epson

rums ::

Tiskalnik Epson stylus DX3850, mi javlja da je kartuša prazna vendar če jo menjam, vidim da še ni porabljena. Kaj naj storim če jo damo ponovno nazaj kaže, da je prazna vendar ni. če ima kdo podobne težave naj mi prosim pomagajte. HVALA;(

Realman ::

Kaj veliko se ne da narediti,tako pac je s temi Epsoni, sem zadnjic menjaval eno kartuso od Jetteca, na kateri pise da je kao 20% vec crnilo.Ko sem jo vzel ven sem lahko po tezi ugotovil, da je se sigurno ene 50% crnila notri,se slisi skoraj neverjetno,vendar je res.Cip na kartusi, pac ne meri nivoja crnila, ampak je nekaksen stevec.
Resitev je sicer sila preprosta, kupis reseter mehanski za Epsonove tiskalnike in resetiras,ter printas dalje.Samo problem nastane,ker potem bo zmanjkalo crnila,preden bo cip odstel do nule, kar pa ni uredu, da potegne zrak skozi glavo.Je dobro imeti vedno doma rezervno kartuso, da se takoj menja ko se to zgodi.Edino tako lahko kartuso spraznis do nule.

rums ::

Hvala za odgovor, kje pa se dobi ta reseter za kartuše. Hvala

Realman ::

Recimo tukaj:
Dobratrgovina
ali tukaj
Cosmo ink

vendar prej vprasaj, ker koliko se spomnim, ti novi modeli Epsonov ki imajo oznako D, stari reseterji ne delujejo.TAko da ne bos brezveze kupoval, zahtevaj pac da deluje tudi na tvojem.Za stare serije C, vem da deluje.

Realman ::

Tukaj se cenej, vendar ni modelov D, potrebno preveriti.Vem da se v tujini ze dobijo.
Svet crnil

Brane2 ::

Lahko probaš še prej s SSC resseterjem.

NI nobene potrebe za kupovanjem HW, če/ko SW dela... :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Realman ::

Zal s tem ne dela.Je pa drugace dobra zadeva za druge zadeve,ciscenje glave in podobno.

Brane2 ::

vse kartuše imajo neko rezrevo črnila, ker se ne sme zgoditi da bi glava tiskala "v prazno"- to jo lahko zakuri.
On the journey of life, I chose the psycho path.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Reset Epson kartuš

Oddelek: Strojna oprema
256051 (556) matrix2
»

Epson in "prazne" kartuše

Oddelek: Pomoč in nasveti
133052 (2434) janjaaaa
»

Tiskalnik ali kartuše?

Oddelek: Kaj kupiti
121530 (1330) roli
»

epson in kartuše

Oddelek: Pomoč in nasveti
212920 (2619) bobby
»

Refilli za tiskalnike

Oddelek: Strojna oprema
282933 (2310) OZZY

Več podobnih tem