» »

asrock 939 dual-vsta in 7600 gs AGP problem

asrock 939 dual-vsta in 7600 gs AGP problem

Alessio983 ::

imam omenjeno asrock 939 dual-vsta plato in 7600 gs AGP grafično in 3500 + athlona , in nikakor noče ta plata podpirat grafično , karkol nardim se računalnik ubesi ko pride v windowse , probal sem orginalne , drajverje , neorginalne za plato , za grafično pa nič ne dela. , rač. dela normalno razn grafika ne štima , kaj bi še lahko storil ????? v 3d marku 06 sem dobil 600 pik , ko sem jih drugač prej ko sem imel semprona pa drugo plato dobil 2300 . , zdaj pa sem zamenal plato in procesor pa imam ta problem;(( ;(

jan01 ::

A si se enkrat posnel windows(in po moznosti se zbrisal/formatiral windows particijo?).
Drugace pa odintsaliraj vse gonilnike. V safe modu s driver cleanerjem pocisti ostanke driverjev in nato restartaj.
Zdaj pa najprej gonilnike za maticno, potem pa vse drugo. Eni priporocajo se pred tem windows popravke(s autopatcherjem najlazje)...

Klemzz ::

pejt u bios, pa chipset config, pa uklop p2p agp al neki tazga pa ti bo deloval

AlesC ::

Kaj v varnem načinu se ti tud obesi? Sprašujem zato, ker lahko da se ti comp obesi zarad napačno nastavljenih hertz-ov na grafični. Jst sem mel tud podobne probleme, ko sem pa v safe mode naštimal hertze za Adapter/Grafično in me je sam vprašal za restart, je blo pa vse ok.
Namreč, ko so se mi normalno naložli winsi, se mi je pojavila črna slika in kasneje izklop. Pol sem pa poštimal hertze na monitorju in adapterju v varnem načinu, se je sam restartal in je blo ok. Jst sem tud mislu, da so driverji pa niso bli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AlesC ()

Alessio983 ::

ne v safe modu se mi ne obesi , če drajverje zbrišem se mi tut ne obesi :D , če pa jih spet naložim se pa med nalaganju obesi;((

AlesC ::

Ko maš driverje naložene zaženi v varnem načinu. dej properties in nato advanced za grafično. Izpiše ti adapter pa monitor. Pri adapterju klikni list all modes in izberi poljubno resolucijo in barve, kjer je označeno zraven -default refresh- in potrdi z ok. Pa boš vidu kaj ti naredi. Če ne pa probaj z kakšnimi drugimi resolucijami in ferkvencami nad 60hz. Če ti pa driverje ne naloži v normalnem načinu, jih pa probaj v varnem. Men za atijevo grafo gre. Ker nekatere driverje ti v varnem načinu ne pusti naložit. Jst sem mel podobne probleme z mojo staro grafo. Pa sem drkal ferkvence, pa se mi je enkrat vsral. Ni pa rečeno, da je to dejansko vzrok. Probaj.

Klemzz ::

dej probi tole možnost še, kr men se je tut vedno obesl čim sm dau driverje gor, u safe mode je pa tut deloval normaln :|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Medion Akoya problem z zvokom

Oddelek: Pomoč in nasveti
111518 (1287) U33
»

HP pavilion dv6 3060em se ne zažene...

Oddelek: Pomoč in nasveti
141970 (1824) Real_Madrid
»

radeon 9200 se

Oddelek: Pomoč in nasveti
6863 (803) blaz87
»

Samodejni izklop računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
122111 (1978) lprelesn
»

Radeon 9600 problem

Oddelek: Strojna oprema
241853 (1495) sapa

Več podobnih tem