» »

Visaul Basic ali Visual

Visaul Basic ali Visual

=_adler_= ::

Me zanima če se da kje dobit ta programček (na enih straneh je tudi visual basic) ki bi delal tudi na win brez servise pack2 ker mi pri instalaciji vedno javi to napako( need servise pack2).Je zahteven za uporabo?Hvala lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programi DZS v WinXP SP2??!

Oddelek: Programska oprema
83730 (2309) ToniT
»

Router Asus rx 3041 Pomoč!!

Oddelek: Omrežja in internet
51037 (995) cvetkob
»

Ročna nastavitev varnosti v registru za wivXP HE

Oddelek: Pomoč in nasveti
81596 (1478) Rokomah
»

vsiljen program

Oddelek: Pomoč in nasveti
81716 (1501) Gambino
»

Service Pack 2

Oddelek: Operacijski sistemi
101430 (1192) #000000

Več podobnih tem