» »

Router Asus rx 3041 Pomoč!!

Router Asus rx 3041 Pomoč!!

cvetkob ::

Dober dan,

sem nov na forumu tak da nene vem kak to gre! No zanima me nekaj! Kupil sem ruter Asus RX 3041. Imam problem, da se ne morem povezati na iternet preko njega. No Povezava je reko amisa, ampak moglo bi delati. Prvo sem povezal router kot je treba. Nato sem šel v router in tam vpisal username in geslo. Vpisal sem še Dns in to je to. Pomoje bi moglo delati ampak ni. Nato sem poklical na amis in so mi tam povedali, da bi moglo vse špilati. Nevem zakaj mi nene gre. Mogoče je težava tudi v tem, da lučka za status otriple in ne gori nonstop. Mam takšen občutek da ga nekaj ovira oziroma ga duši. Prosim za čimprejšno pomoč!

Za odgovor se zahvaljujem

LP Blaž

amigo_no1 ::

Si povezal router iz modema v wan port in dalje v računalnike preko ETH 1,2,3,4 porta na routerju ?

Imaš statični ip ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

cvetkob ::

POvezal sem! Tisti kabel ko gre z modema gre tam v wan nato gre en iz routera (mislim da je lan 1) v računalnik navadno v mrežno, ki je integrirana na mataični! Drugo nevem kaj bi bilo?

amigo_no1 ::

Piše na v routerju da si povezan ?

cvetkob ::

Na routerji piše connecting, tak da nevem kaj bi lahko bilo narobe? Je možno zaradi modema ? Je iskratel. Ali pa da ni na računalniku servise pack 2?

cvetkob ::

Sem rešil zadevo!! Zdaj pa me zanima kako nastavim mrežo doma, da bi lahko bral z drugega računalnika itd. Ta računalnik nima servise pack 2 gor in je home eddition.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava pc - netgear router

Oddelek: Omrežja in internet
5902 (865) Hayabusa
»

problem s povezavo routerja na amisov modem

Oddelek: Omrežja in internet
161981 (1846) IvoJan
»

T-2 in Wireless router

Oddelek: Omrežja in internet
1912669 (12201) iro
»

Kabli pri povezavi routerja in modema(ADSL)

Oddelek: Omrežja in internet
121506 (1357) jurre
»

ADSL modem -> Switch -> Router, kako da so vsi v istem subnetu?

Oddelek: Omrežja in internet
384847 (4366) SasoS

Več podobnih tem