» »

Programi DZS v WinXP SP2??!

Programi DZS v WinXP SP2??!

ttommy ::

Pozdravljeni!
Upam,da mi lahko kdo od vas računalniških genijev pomaga pri naslednjem problemu:
-Imam par programov od DZS Multimedije (Moje prvo čudovito raziskovanje sveta,Štejem in razvrščam,Čudovite živalice,Moje prvo čudovito raziskovanje zgodovine...),pa mi v WinXP SP2 ne delujejo.Ko ga hočem zagnati,se prikaže sporočilo o napaki:"(1058):Program za dekompresijo zvoka ni pravilno nameščen.nPonovite namestitev in poskusite ponovno.Prgram se bo zdaj končal."
Poskusil sem že z vsemi združljivostnimi načini,pa je zmeraj isto.Je za to kriv Servis pack2?Prej mi je to delovalo,SP2 pa ne bi rad zbrisal,ker se bojim,da mi potem ostali programi ne bi delovali pravilno.Hvala za pomoč-moja hčerka je že neučakana!;( Pozdravljeni!
Upam,da mi lahko kdo od vas računalniških genijev pomaga pri naslednjem problemu:
-Imam par programov od DZS Multimedije (Moje prvo čudovito raziskovanje sveta,Štejem in razvrščam,Čudovite živalice,Moje prvo čudovito raziskovanje zgodovine...),pa mi v WinXP SP2 ne delujejo.Ko ga hočem zagnati,se prikaže sporočilo o napaki:"(1058):Program za dekompresijo zvoka ni pravilno nameščen.nPonovite namestitev in poskusite ponovno.Prgram se bo zdaj končal."
Poskusil sem že z vsemi združljivostnimi načini,pa je zmeraj isto.Je za to kriv Servis pack2?Prej mi je to delovalo,SP2 pa ne bi rad zbrisal,ker se bojim,da mi potem ostali programi ne bi delovali pravilno.Hvala za pomoč-moja hčerka je že neučakana!
Gamer

BigHugo ::

Poglej tukaj.
Popravek pa dobiš tukaj.

Upam, da bo sedaj tvoja hčerkica uživala ob raziskovanju ....
LP BigHugo

ttommy ::

Hvala ti,BigHugo-pomagalo je.Zdaj bo pa hčerkica spet lahko raziskovala in odkrivala.
Lep pozdrav!!!
Gamer

Jan987 ::

men pa nobeden od linkov ne dela!!!

Meamoto ::

Tu imaš patch

ttommy ::

A se še da filter kje dobiti?
Linki ne delajo....
Gamer

ToniT ::

DeeJay01 ::

Je mogoce zopet dobiti linke?
Ne delujejo...

ToniT ::

Moj link še dela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Didaktične igrice (starost 4+)

Oddelek: Igre
6848 (784) Unknown_001
»

igre za otroke?

Oddelek: Igre
123989 (3724) primozzzz
»

igre za malo mlajše?

Oddelek: Igre
215284 (4918) ffka
»

Igre za otroka (7+let)

Oddelek: Igre
274781 (4383) jype
»

Težave z Realtek AC97 AUdio

Oddelek: Zvok in slika
61473 (1387) motorist

Več podobnih tem