» »

posoda za vodo

posoda za vodo

DejaVu ::

sem iskal po netu in povsod se prodajajo neke luksuzne okrasene posode za vodo za vodno hlajenje. jaz bi pa nucal eno cisto simpl in cimbolj poceni (z 12-13mm prikljucki). ce ma kdo kak link, kje nabavit bi bil zelo hvalezn.

thx.

dxx ::

Doma vzameš kakšen Tuppervare posodo in si sam montiraš priključke , ali pa vzameš kakšen manjši akvarij pa si ga postaviš za računalnik(preverjeno deluje):D

DejaVu ::

ja, saj mam zaj trenutno kr posod narejeno iz one male posodice za šampon, ampak montaza teh prikljuckov je najveci problem. in mam ze dovolj tega, ko mi zacne naenkrat puscat in morm vse raztavit pa sestavit (za cel dan dela skoraj). kaksen rezervar za 3 jurje bi bla dobra zadeva.

J.F.K. ::

Po meri si naredi šablono, kupi potrebno veliko ploščo bakra debeline 1-2 mm, izreži po šabloni in nesi do mojstra da zašvasa zadevo skupaj.

Sem sam tako naredil in imam že 3 leta mir in pa po meri narejeno.

asus ::

ja mal silikona porabi .boš pa že naredu tko da nau puščal,sj valda nisi čist lev

Eddy ::

Če bo vse po sreči bom kmalu imel na zalogi lastno posodo, ki bo zelo funkcionalna in nebo obupno draga kot so sedaj.
www.ekwaterblocks.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

poplava

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141287 (852) DimmniBurek
»

sam bi naredil radiator ...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
142329 (1869) Karaya 52
»

Posode za vodo

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
431499 (1068) Nejc Pintar
»

Venti & pleksi

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71001 (810) CHAOS
»

Vodni blok, radiator

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111346 (1176) morphling1

Več podobnih tem