» »

windows genuiene

windows genuiene

ares ::

lp


Mene pa zanima kako odpravim to nevšečnost.Zmeraj se mi pojavi ob vklopu računlnika in pove da pc ni genuine.Potem reče get genuine or later.Pa dam get pa mi sploh strani noče odpret....., da se tega rešim....Kako se tega rešim???

#000000 ::

Komot, registriraš windowse.

ares ::

in kako to storim??????,če nimam ne nobene kode, in sploh ne vm kam je treba it v PC-ju???

BaRtMaN ::

Navodila. Seveda pa rabiš imeti originalno kodo. Če je nimaš, greš v Add/Remove Programs in odstraniš Windows Genuine Advantage.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

ares ::

tud, če grem v dodaj- odstrani programe ni tega notri in ne morm odstranit Windows genuine advantage,......in kaj zdj????

;-) ::

ZS

reeves ::

je pa kr precej zapleten to odstranit. lohk delaš ročno v save modu al pa lažji način da inštaliraš wgapatch.exe. najd ga na netu. do tega pride če maš kopirane winse oz. nisi naredu registracije ob namestitvi oz. jo nočeš naredit zdaj.

;-) ::

sploh ni težko odstranit tega! sam na uradno stran od ms-ja greš pa mal prebrskaš

OmegaBlue ::

Stvar se najlažje odpravi z nakupom legalne različice windows xp. V primeru, da ti to dela na legalni verziji, kontaktiraj microsoft slovenija.

Za vse ostalo se obrni na Pravila
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vtičnik Windows Genuine Advantage – ki popestri doživetje prenosa

Oddelek: Operacijski sistemi
121904 (1758) Binji
»

Kje kupit Windows XP Pro in koliko stane?

Oddelek: Operacijski sistemi
384789 (3739) bond007
»

Microsoft "umaknil" WGA (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
6410585 (8859) denial
»

Microsoftov boj proti piratstvu (in za večji dobiček) - po WGA zdaj še OGA (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
768923 (6592) M.B.

Stigmatizacija uporabnikov piratskih Windows (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
917238 (5432) BigWhale

Več podobnih tem