» »

štacune v celovcu

štacune v celovcu

looka ::

torej, mene pa zanima kakšne so in kje kj štacune v celovcu. glede na nekaj malega internetnih zadev, ki sem jih izbrskal bi se za nakup celga računalnika kljub vsemu še vedno splačal it ven pa pošvercat nazaj... (no, al pa tud uradno prenest - sj oni mao 19% se mi zdi da davka, kar se skor ne pozna. 2 jurja pr solidni kišti).

kdo ve za kako štacuno tam? po možnosti z web-pageom:)

jz vem edin za metro... sam nima nč na netu, k to je bl diskont kt pa specializirana štacuna...

pirlo ::

V EU nimaš kaj švercat, ker so meje odprte. Če hočeš švercat in prišparat davek pojdi na hrvaško.

looka ::

a na hrvaškem pa kao dobiš nazaj njihov davek pa ne plačaš našga?
al da majo hrvatarji tolk manjši davek na elektroniko.. ? (nism preveru, ampak dvomim)

pač naletu sm na par avstrijskih pageov, pa tm so ble cene tko.. vsaj konkurenčne. zato bi šel rad tja gor.

pirlo ::

a na hrvaškem pa kao dobiš nazaj njihov davek pa ne plačaš našga?

Zato pa so carine. Na njihovi dobiš nazaj njihov davek (mislim da 20%), na naši pa ga ne plačaš in profitiraš (po domače: švercaš). Na meji z avstrijo pa ni več carine, samo še obmejna policija.

antonija ::

Vobis vem da je bil svojcajt v Celovcu, ne vem pa kaksna je zdaj situacija. Bil je pa na vzhodnem delu, kjer je majdic, metro,...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Hux ::

heh looka ki si pa ti spal :D. Pa Vobisa tudi ze dolgo ni tam zram metroja in mediamarkta tudi ze dolgo ni tam vec ampak v seizbergu zaj. Racunalnike se definitivni ne splaca kupovat gori. Laptope pa ja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avstrija Naša Poceni Soseda !!??

Oddelek: Kaj kupiti
112619 (1427) Slasher
»

Še po zadnje ugodne nakupe v Avstrijo....

Oddelek: Kaj kupiti
406823 (5596) Vice
»

Prenosniki v Avstriji?

Oddelek: Kaj kupiti
282164 (1755) MrBrdo
»

gre kdo v kratkem v tujino

Oddelek: Kaj kupiti
71010 (857) Terrier
»

Nakup iz Avsrtije?

Oddelek: Kaj kupiti
101316 (1018) Jux

Več podobnih tem