» »

Monitor samsung 940BF in 6600GT

Monitor samsung 940BF in 6600GT

brdi ::

Velik problem imam now monitor zgoraj omenjen Podpira digitalni in analogni vhod. Men se pa dogaja da kr naenkrat izgubi signal oz ni slike. Kajti ne javi errora check the signal cable. Probal sem ze tut star monitor in isto ne da slike signal je slike pa ni ? A je to grafa kriva ? kajti ko winse zazenem neki casa slika je potem pa izgine preostane samo fizicki restart !

Grimlord ::

Nestabiln comp? Maš mogoče kaj navito?
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

iverson3 ::

Imel sem enak problem (samsung 920T, 9600 Radeon), kasneje sem ugotovil, da sem pozabil inštalirati cd od grafe! Po tem ni bilo več problemov. :D

iverson3 ::

Da ne bi odpiral nove teme, bom raje vprašal kar tukaj - imam namreč 'težavico' z LCD-jem. Sploh ne vem, v čem je problem. LCD je star že skoraj leto in pol.
Na sliki sem nazorno pokazal, za kaj se gre. Če dobro pogledate, je del kar nekako bolj temen ...

slika

Torej? WTF je to? :\

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iverson3 ()

miwche ::

kaj na sliki si obkrožil to zadevo? ker jaz nič ne opazim. najbrž potem imaš kak defekt na površju zaslona
~ there are more alpha males than beta testers ~

iverson3 ::

Obkrožen del oz. ta levi del zaslona je bolj temen. Tudi ko prižgem luč, se opazi razlika. Nič ni drugače, če LCD pogledam pod drugim kotom, ga prestavim drugam.
Nekaj je narobe z njim ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iverson3 ()

miwche ::

moraš pofotkat monitor ne pa poslat printscreen, ker printscreen pokaže izvorno sliko brez defektov na zaslonu. pofotkaj pa prilimaj.
~ there are more alpha males than beta testers ~

iverson3 ::

Hjaa ... to bo pa problem - nimam digitalca. V glavnem - na levi strani LCD-ja imam liso, temen del. Ne vem kaj bi bilo to, ampak, če je imel kdorkoli tak ali podobn primer oz., če ve za kaj se gre, naj sporoči (prosim).

LP

miwche ::

ta lisa se vidi kadarkoli in zmeraj?
potem nimaš kaj tuhtat, nekaj je šlo narobe. če imaš še v garanciji, porihtaj tako, če ne pa bo težka.
ne vem točno za kaj gre, lahko da je kaj s piksli ali pa z žarnico...
~ there are more alpha males than beta testers ~

brdi ::

Ja no jaz sem dau grafo v garancijo amapk problem ko se lahko zgodi da om do 4 mesece cako na drugo ker imam na AGP vodilu. Ne comp ni popolnoma nic navit! In v 3d marku mi je bil final score nekaj manj kot 2k iber porazno !

bluefish ::

brdi: tudi meni je že nekaj časa nazaj slika enostavno izginila iz zaslona (Samsung 173P). Ko sem ga priklopil na analogni priključek pa je vse delalo OK. Ko sem že kupil nov DVI kabel (4.000 SIT) pa se je slika spet pojavila in to preko starega kabla. Nazadnje sem ugotovil, da je bil kabel slabo pritrjen v grafično kartico oz. monitor. :D

ender ::

brdi: morajo zamenjat ti morajo v največ 45 dneh - če ni iste, pa boljšo kartico (jaz sem npr. dobil 160GB disk, ko mi je 120GB crknil - čakal 10 dni).
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik, zelene črte na zaslonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
234005 (1066) Han
»

Problem z trgovino-laptop (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
588178 (6756) Mentalist
»

NI SLIKE -monitor,kabel ali grafika?

Oddelek: Strojna oprema
111438 (1216) solatko
»

Težava z zaslonom

Oddelek: Pomoč in nasveti
111553 (1343) KruceFix
»

LCD TV SONY KDL-32S2510

Oddelek: Kaj kupiti
61327 (1173) AtaStrumf

Več podobnih tem