» »

Bananas

Bananas

Mr.Ecko ::

Mi lahko kdo ki je že jedel banane utrgane direkt z drevesa pove koliko boljše so od tistih iz špara:D Za šparove vem da pridejo v slo še zelene.:(

T-h-o-r ::

a ni logično da so še zelene? če bi zrele šele poslali sem, bi ravno zagnile ko bi jih dali v prodajo :\

Mr.Ecko ::

lol:D Bistvo- kakšne so tiste direkt iz drevesa v primerjavi s temi iz trgovin .

LoneWolf ::

Je precej razlike. Taksne banane kot so v Sparu domacini na Pacifiku nimajo niti za jest (tam imajo sicer bolj ta male, baby banane). Ce dobis v roke pravo, dozorelo banano lahko takoj vidis in okusis razliko, ze okus je bistveno bolj izrazit. Predstavljaj si razliko med lepo dozorelim rdecim jabolkom in jabolkom, ki je utrgano se zeleno in pusceno teden ali dva, da se malo zmehca in ni vec tako kislo...
Banane so vseeno se kar hvalezne za primerjavo, vecja razlika kot pri bananah je npr. pri mangu ali papaji - to kar imajo pri nas po trgovinah je ponavadi komaj kaj boljse od plastike.

Mr.Ecko ::

Kje na pacifiku si jih jedel ? Največji pridelovalec Indija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mr.Ecko ()

keber ::

Jaz bom rekel samo:

Razlika je očitna.:D
Tiste male banane so bolj polnega okusa, bolj sladke, bolj oh in sploh.
Ananas: sem pa tja v naših trgovinah stakneš kak preveč zrel ananas, ki je ravno komaj podoben za silo kakemu tapravemu svežemu tam doli (recimo na Kubi je bil cel ananas 65 tolarjev)
O drugem sadju pa ne bi niti razmišljal, tam doli so nekatere sorte (ki jih ne znam niti izgovoriti) prav fantastične, mango in papaja nimata kaj kokurirat.

LoneWolf ::

Povsod, kjer smo takrat bili. Se najvec na Tahitiju, Fidjiju in Cookovih otokih, ta prave pa recimo se na Maldivih. V glavnem dobis banane bolj kot posladek, zato v glavnem uporabljajo ta male sladke, delikatesne. Pacifik sicer ni najboljsa lokacija za banane, ceprav imajo plantaze, tam je bolj domovina manga, papaje, ananasa, teh stvari je res v izobilju in so noro dobre.

iggy ::

Ali je že kdo jedel pinky banane? Problem teh banan je namreč prevoz, saj zgnijejo v nekaj urah! Me zanima kakšen okus imajo.
Hey, you're fat!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Derby banane - preiskovalci na delu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7812103 (2603) fikus_
»

Rdeče banane. Kje kupiti v MB?

Oddelek: Loža
188022 (3787) Matija82
»

Za sladkosnede - sladkarije, ki nasitijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
658660 (7369) Massacra
»

Kraja in neplačilo računa pravne osebe

Oddelek: Loža
395128 (3699) St235
»

eksoticno sadje ...

Oddelek: Loža
142579 (2282) keber

Več podobnih tem