» »

Problem z računalnikom

Problem z računalnikom

Baxxxter ::

torej sistem v podpisu mam že sedaj skoraj eno leto. do zdaj nobenih težav. pred dvema dnevoma pa se je očitno začelo nekaj dogajat. včeraj ko sem prišel domov je bil računalnik izklopljen čeprav je drugače 24/7/356 vklopjen. mislil sem da je mogoče zmanjkalo toka in pozabil na to. danes pa je bilo isto. ko sem prišel domov spet izklopljen računalnik :( in sedaj pred dvema minutama se je spet vgasnil. ko sem kliknil ikono od cpu-z se je izklopil kot bi ga izklopil iz napajanja... kaj bi lahko bilo narobe?
  • spremenilo: Baxxxter ()

tecumseh ::

Lahko vam niha omrezna napetost (to bi videl po luci), lahko je sel napajalnik, lahko celo maticna... Probaj drug napajalnik, pa bos videl. Ce ne mores, pa vsaj temeljito stestiraj, kdaj se ugasne... ko ga obremenjujes, ko pozenes kako igro, kaksen hw test...

Baxxxter ::

v tem je ravno problem da se ugasne ko je čist v idle. in pa zdaj nazadnje ko sem cpu-z hotel odpret. prej pa 2x vgasnil popolnoma sam, ko me ni bilo doma. igram lahko cel dan igrce pa nebo nič narobe...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC se po par sekundah starta nepričakovano ugasne

Oddelek: Strojna oprema
422978 (2240) suhi
»

Kako ugotoviti zakaj se mi ugasne računalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
153017 (2670) Jst
»

Računalnik se ob napiru ugasne (Asrock970 Extreme3 + FX 8120 + HD 6870) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
698804 (7782) r3dkv1c4
»

Racunalnik kar ugasne

Oddelek: Pomoč in nasveti
334269 (3870) pol3ni
»

svinjski problem z plato k7s5a

Oddelek: Pomoč in nasveti
371750 (1049) _Mortal_

Več podobnih tem