» »

Težava z mikrofonom Asus m2n-e

Težava z mikrofonom Asus m2n-e

popcorn ::

To je težava katero imam na mojmu računalniku
Mam asusovo plato m2n-e nova.
Prklopil sem 3 različne mikrofone noben mi ne dela...v soundmaxu mi kaže da mikrofon ni priklopljen...driverje sem 2x naložil..pa vseeno nič...zvok dela pa BP
Ima kdo kakšno idejo??
A je možno da je tist socket crknu al je kaka softverska napaka ker je pač asus plata in je zneno da so težave z zvokom..
Sem pregledal veliko forumov...pa nič otipljivega...oz nič takega kar nebi probal že sam

Hvala v naprej za odgovore :))

asus ::

pa si vse priklopil na plato

popcorn ::

Vse ...2x preveril

Nobelov ::

Sicer nevem kakšno je stanje pri tebi, ampak dostikrat so za nedelovanje mikrofona krive nastavitve zvoka v windowsih, tako, da lahko še to preveriš kako imaš nastavljeno.

Greš pod control panel - sound, speech and audio devices - sound and audio devices - izbereš zavihek audio:
prva stvar, ki jo poglej je sound recording - volume. Povišaj volume in preveri če je kaka razlika.
Če to ni pomagalo v istem zavihku izberi še sound playback in klikni na volume, odpre se ti volume control. Klikni na options in nato properties. Izberi recording in v seznamu obkljukaj microphone. Zdaj bi mogu imet v volume control prikazan tudi microphone stolpec, tam si povišaj glasnost in preveri, da ni nastavljeno na mute.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za snemnje :namizja,igre...???

Oddelek: Pomoč in nasveti
71270 (1164) Zero001
»

mikrofon ne daje znakov življenja

Oddelek: Programska oprema
6786 (738) mihax00
»

ni zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
91119 (1039) marjana
»

Mikrfofon ne dela!

Oddelek: Pomoč in nasveti
6900 (773) kr en
»

Realtek ACL650 audio ASUS A7N8X-X - kako nastaviti 6-channel

Oddelek: Zvok in slika
51079 (1037) jamiroq

Več podobnih tem