» »

MsFS2002 + XP !!

MsFS2002 + XP !!

the_unborn ::

Moj problem je sledec:
Ko zazenem setup za Flight Simulator 2002 dobim ven tole:
"Setup was unable to find (or could not read) the language specific setup resource dll, unable to continue. Please reboot and try again."
Rebootal sem, nobeni programi ne laufajo. Prej, ko sem imel se Windows 98 je stvar delovala OK. Kje je zdej fora?

Monster ::

ej probi dat regionalne setigse na US al pa na UK ker majo neke čudne robleme baje, men pa drgač dela vse normaln:=
Ka zaboga...

the_unborn ::

To ne bo, ker mam ze na UK.

R@C@ ::

Za vse navdušence nad FSji....evo vam slovenski scenery in odlično stran FLYSIM

AirPenny ::

ej tale page ne dela...
dej povej kje bi lahk dubu slovenski scenery...thnx

R@C@ ::

Evo še enkrat TUKAJ

mirom ::

obvezno poglej tudi na www.avsim.com . Ko boš tam odpri File Library in išči, našel boš malo morje datotek..splača se tudi prebiratiu forume.

v pripravi pa je tudi celoten scenery za Slovenijo, vsa letališča..dosti bolj natancno kot vse kar najdes na flysim.net

LP

M.

R@C@ ::

Svaka ti dala!:D

R@C@ ::

Hehe, jest sem probal Scenery z Avsim, pa naredi res malce boljsa letalisca, vendar še vedno le default letališča. Scenery od Jože-ta Kurnika, pa doda Sloveniji vse piste od Duplice, Podpeči, Divače....vse, plus vse oddajnike (NDB)! Najbolje da naložite oba!

mirom ::

imaš prav, trenutno natančnejšega scenerija za S5 ni. Se pa pripravlja boljši in še natančnejši. Če bi rad videl kaj se pravi dobro lelališče si posnami novi EDDW2002 scenery pack..poglej na avsim.com v file library in naredi search. Po pristanku te tam recimo pričaka follow me avto in odpelje na parkplac, ko parkiraš je pred tabo marshaller ki ti maha z loparčki itd..in še veliko takih detajlov...lahko me kontaktiraš na private email če rabiš še kakšen info..

R@C@ ::

Ej legenda dej mail, pa te zvrcnem no!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je kje v Sloveniji podobna pokrajina?

Oddelek: Loža
101614 (1235) krucymucy
»

Planet Coaster

Oddelek: Igre
101447 (675) ahac
»

Flight Simulator X, texture za Slovenijo

Oddelek: Igre
94234 (2135) pegasus
»

HOME - dokumentarec

Oddelek: Problemi človeštva
132476 (2022) kixs
»

iščejo se letalske simulacije

Oddelek: Igre
322758 (2128) Monster

Več podobnih tem