» »

iščejo se letalske simulacije

iščejo se letalske simulacije

sthep ::

zanima me če poznate kako hudo letalsko simulacijo al pa igro kjer pilotiraš kako letalo?

Edina zahteva pri tem je, da bi morala delati na računalniku P4 2ghz,768ram,radeon9600

Jan987 ::

Mislim da je flight simulator 2004 najboljša.

iMark ::

Ja, flight simulator 2004 je najboljši.

Freezy ::

MS Flight Simulator, bo delala sem skor 100%. Pol maš pa še ful expansion packov in podobne krame. Drgač je pa špil težek u nulo, ubistvu je sam za tiste, ki majo cajt in voljo da ga na drkajo do konca.

Kami ::

Flight gear, je free

iMark ::

Ja jst vem da sm kar neki časa porabu da sm dvihnu največji boeing :) in to v Brniku :D

Jan987 ::

A obstaja drugač kakšna lažja od tega FS-ja ker men se s tem ne da ubadat. Pa da bi mela isti nabor letal in letališč.

sthep ::

Al pa še kakšna taka, kjer se recimo bojuješ v zraku. Sam kakor vem, so bl švoh te igrce v igralnosti.

iMark ::

Pacifik fighters vem da je bojevniška, osebno meni ni všeč. Hmm nekdaj sm mew sel spicek dobrih fly simulations sam sm zbrisow dokument škoda :'(

Aha dobil sm neki KLIK. Tle si poglej če ti je kaj všeč od tega. Na levi strani maš v meniju seznam špilov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iMark ()

jamiroq ::

wings over vietnam/wings over europe sta dva taka dokaj enostavna in lahko učljiva sima. če češ arkado maš pa še vedno crimson skies :).

CWIZO ::

Sej mislim, da v FS2004 lahko vklopis polno pomagal, da ti dost stvari racunalnik namesto tebe naredi...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Monster ::

defeault fs2004, maš itak samo gas pa levo/desno/gor/dol, pa tudi osnovni so full bogo aerodnamično nareti tk da ti tole nebi smel bit problem ... pa ne vzami glih 747, vzam kaj manjšega bol okrentega ala extra 300s(akrobatsko) tist bos pol lahko delal kaj ti srce poželi ..

Mogoč še probaj Xplane, sam x plane je malo tezji od FSja
Ka zaboga...

jetman ::

FS2004, jaz imam dodanih verjetno čez 200 dodatnih letal. Moraš pa vedeti, da je to simulacija civilnega letenja, ki je igračkarjem, ki nimajo pojma o letenju, brezveze. To je simulacija za prave ljubitelje letalstva.

M-XXXX ::

S.W.O.N.-- saj men zihr najbolša

stock ::

Jetman -tocno tko FS2004 je simulacija in men -igricarju krneki! Ker je ksn spil tko za z letali da NI simulacija. Daj je tud grafika recimo lepa pa okolje...

EDIT: don't we all love google > klik Kj tazga rabmo sam pac kot ceu spil ne to...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stock ()

roli ::

Pa zakaj ima flight simulator 2004 tako male zahteve?

A se,da tole z yostikom igrati? Imam enega za gameport.
http://www.r00li.com

iMark ::

:D rolihandrej, seveda se da.
No tko pa zgleda kadar jaz igram

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

netanyahu ::

A se,da tole z yostikom igrati? Imam enega za gameport.

Ne samo, da se da, mora se. Tipkovnica je neuporabna, podporo za miš pa so ukinili kaki dve verziji nazaj. Ko bi šlo za profesionalno simulacijo bi še razumel, ampak gre pa za navaden usran Microsoft Flight Simulator. KB314139 (velja za MSFS 2002 in 2004)

Sedaj v prihajajočem MSFS X so požrli svoj ponos in upravljanje je spet mogoče tudi z mišjo, kot včasih, tudi v prastarih DOS verzijah.

Monster ::

dejansko FS2004 nima tak malih zahtevnosti.. default scenery pa letala res delajo na slabsih racunalnikih, samo ko pa naloziš kak dodatek pa kr hitro vidiš, da je fajn met en bol modern računalnik(ala tazadni enoprocesorski procesorji, ker ne izkorišča več jeder, pa tudi latest grafična karica pride prav :))!
Ka zaboga...

LeBron James ::

Če se hočte bojevt v zraku, je pomoje najbol Combat Flight Simulator 3 od Microsofta.
Dogaja se v 2. SV in je kr zanimiva. Dobr je ker se da igrt prek neta, brez kksnih komplikacij.
Joystic pa je že skor ovezen.:)) Velik je izbor letal, mas misije pa take stvari, uglvnm men je zlo ql.

Lp

CWIZO ::

Jest sem pa skoz mislil da je Flight Simulator res simulacija, da je skoraj isto kot taprava stvar...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Monster ::

.. je dosti blizu, sam ce hoceš resno aerodinamiko pol se špilaj z Xplanom :) .. MSFS ma zadovoljiv flight model pa dobro grafika, pri Xplanu mas pa bol bogo grafiko pa zelo dober flight model.
Ka zaboga...

roli ::

Sem danes igral flight simulator in je super.Moj joystick pa je že malo sfu***.
Sicer vse OK samo preveč je vsega.Sami instrumenti,1000 podatkov.Kaj je VOR in zakaj se ga uporablja še zdaj nisem pogruntal,da ne govorim o tistem kroženju okoli steze.Prvi del trenimnga sem naredil brez problemov,drugega (samo izpit nisem) sem bolj težko,tretjega nikakor,četrtega delam sedaj.Tistega doooolgega texta se mi sploh ne,da brat......

Pa še 19" zaslon je premajhen,da bi lahko spravil gor vse instrumente.Tako sploh ne morem imeti GPSa:'( .Mah grem po en star TV v garažo.
http://www.r00li.com

Monster ::

.. lepo počasi, sej se boš navado da kmalu neboš rabo več GPS-a :)
Ka zaboga...

CWIZO ::

TV ti ne bo nic pomagal ker ma slabo resolucijo. Vse bo samo vecje, gor pa ne bos nic vec spravil.

Ce te zanima jest mam doma cel manual sprintatn in zvezan v knjige (morm pobrskat mal doma), se loh zmenva za ksnga jurja pa ti ga prodam :)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

roli ::

Končal sem tisti ispit za privatnega pilota.Na TVju pa imam samo GPS gor in nič drugega.Seveda je raztegnjen čez celo.

Saj mi kar gre trening.Ampak.A lahko kdo tale VOR na kratko razloži? Tole je edina stvar,ki je ne kapiram.

Pa moram novo palčko nabavit.Tale geniusova (ki je stara 3,5 leta) že škriplje,ko madona.Moram jutri pogledat v Harvey norman ali big bang.Kje majo kaj poceni in ima vsaj twist funkcijo in FF?
http://www.r00li.com

Monster ::

VOR ti je ena taka radijska postaja, ki ti oddaja signale pod različnim kotom. Tvoja naloga je da prestrezeš in slediš temu signalu in te eventuelno pripelje do same postaje. Večina VOR postaj ima potem še takoimenovam DME, ki ti meri razdaljo od postaje, hitrost potovanja in čas do postaje ... to je recimo to, definitivno si pa preberi tole.
Ka zaboga...

roli ::

Hvala bom pogledal.No danes sem si v LJ kupil Saitekov Cyborg evo,ki sicer nima FF (tisti je bil 14k) ampak je veliko boljši od ostalih Logitechovih in trustovih mrcin.
http://www.r00li.com

roli ::

Ko že omenjate dodatke.In zakaj ti dodatki so?
http://www.r00li.com

Monster ::

..em .. odvisno .. imaš bolše panele letal, bolše letalske modele, bolše okolje ipd. Za slovenijo imaš na avsimu 25m mesh(se pravi relief slovenije ki ima točke 25m narazn), ki je izredno natačen in seveda free :) .. mal poglej www.avsim.net .. za druge stvari pa se obrni na ivao-si.org.
Ka zaboga...

palec ::

ola,

kja se ze mogoče ve kdaj pride vn novi flight simulator x?

RedStar ::

Ja na GameSpot piše, da bi naj prišel 17.10. vendar ne verjamem, da bo tako hitro. MIslim, da bo izšel nekje konec leta.

Microsoft Flight Simulator X (GameSpot)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RedStar ()

Monster ::

17.10 je kr zadnji datum in pomojem drzi ... sicer pa si lahko demo dol potegnes z njihove strani in bos kmalu videl da je edino kaj so naredili, da so spimpapli grafiko in to je to :(
Ka zaboga...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fly simulator X ali Fly simulator 2004 ?

Oddelek: Igre
131552 (1257) Karaya 52
»

Pozna kdo kako dobro letalsko igro

Oddelek: Igre
162403 (1888) Grey
»

Letalska simulacija

Oddelek: Loža
81759 (1585) SebaR
»

9800XT - vragolije

Oddelek: Strojna oprema
472057 (1142) mtosev
»

LOMAC - Lock On Modern Air Combat

Oddelek: Igre
442745 (2194) mohha53

Več podobnih tem