» »

Ste kaj športniki? Kolesraski vzpon na Mirno goro.

Ste kaj športniki? Kolesraski vzpon na Mirno goro.

ZLOky ::

Povezava: Kolesarski vzpon na Mirno goro

Za vse, ki ste željni "sprostitve" v neokrnjeni naravi, v prelepi Beli krajini. S kolesom se štarta izpred podjetja Danfoss in zakjuči na Mirni gori. Višinska razlika 800m.

Za podorbnejše podatke obiščite zgornjo povezavo.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Looney ::

Smo športniki, ampak dragi moj... I choose life!!! Kolesarjenje je zakon ampak v taki vročini, se mi še na svoje treninge ne da hodit, pa so v telovadnici!:P
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

jype ::

Looney> choose life!!!

Čudakinja. Na biciklu ti vsaj piha!

Vajenc ::

... I choose life!!!

Choose life. Choose a job. Choose a starter home. Choose dental insurance, leisure wear and matching luggage. Choose your future. But why would anyone want to do a thing like that - Trainspotting..., čist tko, za hec ;).

balocom ::

Looney ma prav, sm kolesarske frike to ne mot. Zakaj more bt med počitncami slabo vreme, zdej je pa čist poletno:\
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

d0rK ::

Jz bi sou...18 kilometrov tko al tko ni nc. Jz nardim na dan tut dvakrat tolk sam z voznjo po mestu.


Ampak se zacne v Crnomlju in jz ne mislm se do tja kolesart, pa tut miljon ljudi me ne mika met zravn.

Blazzz ::

ako dobim prevoz pridem

ZLOky ::

Tukaj gredo/gremo kolesarji amaterji na Mirno goro. Morda sta dva ali trije posamezniki, ki si malo bolj udeležujejo takšnih in podobnih športnih udejstvovanj, vseh ostalih 100, 200 pa je tam nekje... Večina so taki, ki delajo okoli 500-1000km na leto, pa tudi taki, ki naredijo morda samo 100-200km na leto, pri nas bi rekli "fsakojaki" (sl. narečno. različni).


Looney: A po 10mio SIT bi pa šla pri 35°C v Sečovlje, al kje so že bili? :P Imaš kar zanimiv športni duh, hodiš na treninge (a si prisiljena?), pa rečeš "I choose life!!!"
BajDMimo; kaj pa je zate lajf?
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

K0K0 ::

d0rK po mestu nimaš nobene višinske razlika pa še asvalt je.
Na Peklenski smo za 55km rabil 10 ur 8-O. Ok mal je blo tud pavz (malca pa to). Sam še vsen je blo mal čez 7h čiste vožnje.

Looney sej vemo da si v nedeljo popoldne raj za štedilnikom >:D. Sicer pa zunaj sploh ni vroče!

ZLOky kolk časa se to vozi 1h?
Mrbit pridem :D.
Zadnje čase sm mal preveč lenaril tko da morm it najprej mal probat kolk je kondicije :8) .
Če bo ql bom kr z kravco pršov, da vs ne bom preveč čakov >:D .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: K0K0 ()

ZLOky ::

K0K0: tanartabulši vozijo nekje okol 45 min, srednji okoli 1 ure pa 15-45 min. Ti kar Kravco pripelji.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Looney ::

@KOKO: Ne, ob nedeljah popoldne sem ponavadi itak zunaj, ker smo ponavadi v Beli krajini (tam sem imela babico in gremo vsak vikend malo na kmetijo), ampak kolesarit se mi pa po tej vročini res ne bi dalo! Sem prelena za kaj takega.:8) Veliko raje kolesarim po gozdu... prek korenin!

@ZLOky: Hm, na to bi pa mogoče res šla... ali pa tudi ne... kaj pa vem. Ja, moj športni duh ima neke meje... vročine ne prenesem.:( (In, ne... na treninge nisem prisiljena hodit, sem pa tam prisiljena trikrat na teden po dve uri in pol prebit v grozljivo vroči telovadnici!:\)

Mogoče vas pa pridem pogledat, pa malo navijat, če bom kaj mimo hodila!:P (Se bom postavila ob pot in se drla: "Slo-tech! Slo-tech!">:D :D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

K0K0 ::

Looney bot pridna pa nam speč en štrudl al pa pito. >:D

Looney ::

Hehe... a ti še vročo prinesem? Da te slučajno ne bo zeblo ob takih nizkih temperaturah!>:D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

K0K0 ::

Žov me jutr ne bo :'(.
Upam da boste ostali užival.

K0K0 ::

ZLOky si preživu ? >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolesarjenje! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11215008 (4189) cresh
»

poškodovan gleženj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13118898 (9015) zenith1
»

NEST 2k7 ? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20215054 (7759) TribesMan
»

računalnik za osnovne potrebe

Oddelek: Kaj kupiti
423025 (2432) para!
»

Kolesarjenje

Oddelek: Šport
352697 (1942) ali3n

Več podobnih tem