» »

SiOL napacno racuna popuste za zveste narocnike

SiOL napacno racuna popuste za zveste narocnike

fiction ::

Ok, situacija je taka - pri nas imamo SiOL ADSL od 23.10.2002. Takoj ko sem slisal tisto o popustu na zvestobo sem vse skupaj aktiviral.

Do 10.2007 je bilo vse OK - popust so dejansko obracunali (cena se vedno ni jako ugodna, ampak pustimo to -
na drug paket se ne splaca iti ker je plan T-2 optika kakor hitro bo to mogoce in menjava na tisti novi Duo studentski paket
spet s seboj prinese vezavo; VDSL pa ni mozen).

Na najnovejsem racunu pa je bilo kar na enkrat presenecenje. Namesto da bi povecali popust ker je zacelo teci 5 leto in bi torej
moral biti po novem 10% - se je popust avtomatsko znizal in je bil racun tako visji kot prej! In to brez da bi kdorkoli kaj saril
po nastavitvah za popuste. Zelo prijazno od SiOL-a ni kaj... Kot bi slutili da nameravam iti k konkurenci in mi zato
ne pripada vec popust na zvestobo. :)
Ima njihov billing sistem kaksen bug ali kaj?


urban99 ::

si ga poizkusil ponovno aktivirat? Samo zanima me, res ne bi bil presenečen. Že to, da so si morale stranke same aktivirat popust je nateg in pol - med njihovimi naročniki je zagotovo velik odstotek takih, ki popusta nočejo...

Samson ::

Tam pise da po dopolnjenem 5 letu se aktivira 10% ne pa v 5 letu. Meni tudi tukaj nekaj ne disi prevec. 21.11.2002 sem zacel, pa se vedno pise 7% popusta. Sicer pa teh 7% je na narocnino brez davka in je zanemarljivo. Naj me presenetijo z pol leta zastonj interneta kajti nametal sem jim goro denarja. Da ne omenjam da ko sem zelel ADSL sem moral vrnit navadno stevilko, doplacat 27.000 SIT za kao obvezen ISDN pa se 30.000 SIT za ADSL. Majko moja kaksen denar sem dal se za narocnino...Oni pa meni nic razen sivih las pa se vec k 4M paketa nemorem imet. Kriva je najnovejsa pred dvemi leti zamenjana izraelska centrala. Ni IP telefonije, ni sioltv ni vec kot 4M paketa, ni konkurence...Pa se ti slikaj lepo.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

fiction ::

> si ga poizkusil ponovno aktivirat?
Ravno to sem prejle naredil - in kaze 10% popusta.

Se dobro da za vklop popusta ni bila potrebna vezava za 24 mesecev... :)
Drugace bi se razumel zakaj ljudje vsega skupaj nocejo.

Se absolutno strinjam s tem da je to en velik nateg, da si moras sam aktivirati popust.
Ne vem mogoce so mislili s tem promovirati svojo stran (v stilu nagradnih kuponov, ki jih moras
"aktivirati" v trgovini), ampak to potem ni ravno popust na zvestobo.

BTW: Kako potem izgleda odklop od SiOL-a: tehniki pridejo po ADSL modem (in po moznosti
se splitter ter tisti njihov cross-over UTP kabel) ali je potrebno se kaj?

fiction ::

> Tam pise da po dopolnjenem 5 letu se aktivira 10% ne pa v 5 letu.
Ja, samo popust bi moral biti naslednji mesec se vedno enak (ce recimo se ne spadam v skupino "5 let"
zaradi kakrsnihkoli robnih pogojev), je bil pa dejansko nizji. Izgleda kot da so namesto popusta povecali ceno. :)

Dalj ko si njihov narocnik, vecja je verjetnost da bos sel k konkurenci - ni cudno da racunajo dodatek
za dolgoletne narocnike (naslednji mesec mogoce ne bodo mogli nic vec kasirati). :p

urban99 ::

omg... pravi profi nateg. Res ni kake službe, ki bi tovrstno prakso sankcionirala?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom (Siol) in nov program zvestobe - nas goljufajo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5218929 (6876) šernk
»

SiOL internet 5 mesecev brezplačno

Oddelek: Omrežja in internet
262659 (1759) zenith1
»

SiOL bo podražil telekomunikacijske pakete (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9228387 (24087) Dami
»

SiOL nateg

Oddelek: Loža
71369 (1250) XsenO
»

Aktivacija popusta pri siolu

Oddelek: Omrežja in internet
353246 (1788) Gill

Več podobnih tem