» »

Napaka pri instalaciji

Napaka pri instalaciji

zachov ::

Pri instalaciji igre mi napise sledece:tega namestitvenega paketa ni bilo mogoce odpreti. Obrnite se na prodajalca programske opreme in preverite ali gre za veljaven paket storitve Windows Installer e:/xx/xx.msi....x je ime programa....

Hvala za pomoč
PwneD bY ShaoliN

MarkV ::

Premalo si napisal da bi ti lahko kdo pomagal. Povej več, kaj si inštaliral, kam...

Zna pa biti z msi paketi križ. Sem imel programe ki so se na računalniku A namestili brez problema, na računalniku B pa je javljalo da je msi paket poškodovan, ali da celo manjka!

zachov ::

Dobro pa dejmo bol konktreno. Še 2 dni nazaj je šla igra cod2 brez problema iz istega dvdja naložit, danes sem formatiral in imam ta problem. Ko zaženem setup se nalaga checking operating system in tudi installer potem pri preparing to install pa pri 3 črticah nalaganja obstoji dvd skuša brati nato pa se konča z zgoraj navedeno napako konkretno tam namesto x-ov e:\cod2\cod2.msi
PwneD bY ShaoliN

MarkV ::

Naloži si SP2 in zadnje popravke, če jih še nisi. Spomnim se, da je ravno to večkrat pri meni rešilo problem:)

zachov ::

Ja problem je v tem, da že imam service pack 2, tako da nevem kaj še naj naredim. A se kje da dobit kakšen msi paket ali kaj podobnega?
PwneD bY ShaoliN

MarkV ::

Hmm to bi verjetno rabil najnovejšo verzijo Windows Installerja + SDK. Pobrskaj kaj po MS strani - keyword: windows installer.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 Installer (64-bit) - težave

Oddelek: Programska oprema
152811 (2201) fr!Xy
»

Error 1607 Unable to install InstallShield Scripting runtime

Oddelek: Pomoč in nasveti
71422 (1314) Technology

[Firefox] Deployment (push install)

Oddelek: Programska oprema
71205 (1041) Microsoft
»

SiOL komunikator na voljo

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
428451 (5568) lalan
»

Windows Installer problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
62063 (1990) Myth

Več podobnih tem