» »

IBM Aptiva oz. šrot 1. klase

IBM Aptiva oz. šrot 1. klase

dex ::

Pri prijatelju sem imel možnost bližnjega srečanja s tem čudežem od računalniške tehnologije in nism vedu a nej se jokam al smejem.

1.Zadevi sta priložena 2 (dva) CD-ja (ok, trije če štejem še reklamnega za S5.net). Edn je system recovery, drugi pa cd z dodatnimi programi. Nobene sledi o kakršnihkoli navodilih, gonilnikih...
2.Za pomoč uporabnikom je v navodilih navedena telefonska številka, ki se začne z 1-800...
3.Zadeva nej bi mela US roboticsov notranji modem. Njihovi modemi imajo serijske številke, po katerih se jih da na HP-ju prepoznat in dobiš prave driverje, itd... OK, gremo odpret kišto da bi prepisal cifro na kaj vidim?? Jajca od modema, na katerih je pravzaprav edina stvar v latinici napis Made in Taiwan. Vse ostalo pa je v nekih azijskih grabljicah.

A ma kdo kakšno pametno idejo kako dobit driverje za dotično kartico? Na vsak način bodo naši prijatelji iz studia moderna v bližnji prihodnosti prejeli zelo prijazen telefonski klic>:D. Sam dvomim, da bodo kaj pametnega spravl iz sebe. Kaj počnejo naše prekrasne superpreplačane inšpekcije, da se lahko rajo tkole nateguje? Pravna država my ass...

P.S.
Žal mi je, da ni dobu Jonas Marinčka na zic... Bi ga zrugov da zase nebi vedu>:D...

P.P.S.
Tip je pred pol leta plačal 220k SIT...

CIrCAcevl ::

res lol, a res da žalostno. Zakaj ga je pa tm kupu

dex ::

sej zdej sm se že mal pomiru:8)...se mi zdi da sm kr lepo pretiraval...sam me take bedarije močno razkurjo

Tam ga je pa kupu najbrž zarad zakravatanga kretena, ki ponuja PC za ceno kavice in časopisa na dan. Reklama naredi izdelek. Pa ful professional pristop majo. Edn ti vse skupi zinštalira pol morš pa ene vprašalnike izpolnjevat če ti je vse pokazal blablabla...

GaPe ::

IBM Aptiva je jajc. Prodajajo pol leta star računalnik. Najraj bi jim poslou eno pismo z belim praškom >:D.
Don't steal! The government hates competition.

Binji ::

GaPe: moko?:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ChiefThunder ::

jah, sej vemo, da zadeva sux... kar se tiče gonilnikov ti bi moral oni najbolj pomagat... to je osnova če tolk poudarjajo... :(

ja, antrax... >:D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Spajky ::

Aptiva je itak za tiste. ki ne delajo vec kot pisejo mail, kak dopis in malo posrfajo in za to je cist zadost za take ki ne rabijo vec in za take je tudi misljeno! Recovery CD ima zGhostan cel system in ce se kaj zjebe enostavno povozis in ne rabis nobenih dodatnih drajverjev (je vse gor!kar je blo ob instalaciji).. ja za nas malo bolj napredneze je pa res Srot! in to na kvadrat!
Samo en klik.... he he..8-)

fm13 ::

http://www-1.ibm.com/support/ddrivers.h...

gres na Aptiva in v menijih izberes Family, Machine type in Model. Vrze te na stran "Downloadable drivers", kjer z malo srece najdes driverje za svoj model.

To naceloma velja za katerikoli IBM, poiskati moras samo stevilko Machine type - Model, ki je vedno v obliki XXXX-XXX.

dex ::

thnx:\

Sam še zmeri me mot, da bi mogu bit modem USR-jev...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

težave z interetom

Oddelek: Omrežja in internet
211397 (1018) Saintek
»

IBM Aptiva in grafična kartica!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7928 (740) bmen
»

Win XP in IBM Aptiva

Oddelek: Pomoč in nasveti
121090 (889) Lunik
»

IBM Aptiva (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
633866 (2915) rc-car
»

IBM Aptiva

Oddelek: Strojna oprema
221577 (1257) piko

Več podobnih tem