» »

Kateri software za testiranje wd 320 gb diska?

Kateri software za testiranje wd 320 gb diska?

nokia6310 ::

Pozdravljeni!
Bil sem na strani od wd-ja pa začuda nisem našel nobenega softwera za testiranje diska.
Rad bi pogledal v kakšnem stanju je mislim za bad sektorji pa to če je mogoče?
Našel sem sicer nek data lifeguard, a z njim se neda nič posebnega naredit, razen kopirat podatkov, formatirat pa tako naprej, jaz pa bi rad pogledal za bad sektorji in nasplošno v kakšnem stanju je disk.
Hvala vsem za pomoč.

Shark-357 ::

Tale progi je za moje pojme najboljši (tudi odrežeš lahko disk,popraviš oz izoliraš slabe sektorje...) klik

nokia6310 ::

Hvala za progyja!
Nekaj me še zanima:
Ta disk se mi od časa do časa sam izklaplja to pomeni enkrat mi dela dolgo časa brez problemov par dni drugič pa se mi sam izklopi kaj mislite da bi bil lahko problem mogoče lc 550?
No in posledično mi seveda sistem pade dol.
Druga stvar me zanima kako je z garancijo diskov mislim na rezultate tega programa, v primeru da mi najde slabe sektorje imam pravico do uveljavljanja garancije?
Jaz mislim da jo imam.

nokia6310 ::

Shark-357:
Evo programček sem si zdownlodal samo nažalost ga ni v arhivu je samo readme file v katerem piše:
Please boot from this cd in to je tudi nažalost vse, kar piše v njemu.
Je pa bil to edini fajl ki mi ustreza za download drugo so samo dosove različice, ki pa za mene ne pridejo upoštev.
Preveri prosim, kaj se dogaja s tem programom.
Če ga ne boš našel mi ga lahko pošlješ na nokiadj@email.si

Shark-357 ::

Klikni na "Last version of MHDD, CDROM iso-image" ,zapeči ISO na CD ter bootaj z njega .

nokia6310 ::

A to se potem ne da uporabiti v windowsih, da bi programček uporabljal ko bi windowsi delovali?
Pa a bo vredu če ga z nerotom posnamem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WD10EARS HDD škripnil ali pač?

Oddelek: Strojna oprema
221121 (857) BlaY0
»

Problem z diskom?

Oddelek: Strojna oprema
131174 (949) Mesar
»

Kako uničt hdd? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
503054 (3052) Pepo
»

Bad sector

Oddelek: Strojna oprema
132040 (1782) Bluechriss

Disk za na odpad ali virus??

Oddelek: Strojna oprema
221324 (964) Mr.-Viko

Več podobnih tem