» »

katera plošča?

katera plošča?

robertos007 ::

Kaj mi priporočate glede plošče za intel procesorje (ne P4)? trenutno se odločam med abitVH6T in msi694T. obe sta nekje 28000SIT. Prosim za izkušnje z tema dvema ploščama ali pa kakšno drugo podobno. mora imet fc-pga in fc-pga2, agp4x , spreminjanje voltaže, FSB, in drugih stvari iz BIOS-a in podobno pa nekje do 30000SIT mora bit.

robertos007 ::

kaj nihče nima več intela ali kaj? vsi na AMD? prosim za odgovor, da ne bom kupil bedarije.

chucki ::

zakaj sploh kupuješ P4...........je preeeeeeeeeeeeeeedrag in slabši od AMD-ja! Premisl zakaj kupuješ P4$!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

mobisuxguru01 ::

čukl kaj ko bi se še brat nauču

mobisuxguru01 ::

a je tist T na konc za raid
jest osebno mam pa rajš Abita k pa MSija, odločitev je pa tvoja

lp

krucymucy ::

ja bitko vzemi!!!
Chuki: res bi lahko se navadu brat, pa ne naviji za amd... smo ze vsi tega navelicani razen tebe... še čudno da nisi reku naj ECS kup...:D

robertos007 ::

chocki ti se prvo brat nauči. sem rekel ne p4, ker so prišli novi tualatin procesorji p3 in celeron 1.2 ki se navijajo v nebesa. zato je pri novih ploščah na koncu T(tualatin). npr. celerona 1.2 lahko brez problema naviješ na 1.5ghz temperatura pa je okrog 38 stopinj. baje zaradi 0.13 mikronske tehn. in fcpga2 slota. sem bral neke teste za abit pa je mel veliko težav s kompatibilnostjo grafičnih kartic. pa MSI ima dosti več dodatkov zraven. frizirat pa je z obema ajnfoh.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tualatin Upgrade Adapter nasel v ZG!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14410838 (7176) Spajky
»

Nova plošča za celerona

Oddelek: Kaj kupiti
71235 (1091) rhabdo
»

Slot 1

Oddelek: Strojna oprema
151290 (1061) SkIDiver
»

Tualatin+BX-brezPowerLeap-a !!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262284 (1557) HardwareMaster
»

0,13mikronski Celeron zunaj!

Oddelek: Novice / Procesorji
231704 (1704) rc-car

Več podobnih tem