» »

Zasedene domene-prazne strani

Zasedene domene-prazne strani

baker ::

primer
takih in podobnih strani je ogromno

Se da te domene kupit al ne, ker so vse uredu domene kupljene, veliko jih je pa neuporabljenih oz. so gor samo reklame.

#000000 ::

Ja pomojem se da, ampak ne za 5-10 $ ampak za dobro cifro, lastnik teh domen je ponsvad nek domenar, ki jo tko zaščit da je ti pa jest ne morva kr kupt. No vsaj jest zastopm tko zadevo, lahk pa da sem fejst v temo nabou :D itak da ne prvič in 1000% tud ne zadnjič. LP

Brilko ::

Nerabiš bit noben domenar, moreš biti le navaden zemljan, ki ima domeno, al za brezveze parkirano al s parkiranjem delaš denarce. Potem pa obstaja dost aftermarketov za prodajo domen, kjer se denar obrne, ko se za pravo domeno ponudi pravi kupec...

para! ::

Samo goshoping se napiše goshopping, tak da je domena, ki jo omenjaš manj vredna ;)

lp
Death before dishonor!

poweroff ::

Razen za tistega, ki ima domeno gospoPPing. Ta hoče dobiti tudi tiste stranke, ki se zatipkajo. ;)
sudo poweroff

Sergio ::

Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tody ::

Ja na sitepointu maš polh takih ki prodajajo domene take in drugačne za malo več in malo manj denarja. Uporabi whois.net in poglej kdo je lastnik domene pošlji človeku mail in ti bo povedal ceno

baker ::

Ja sej to je bil sam primer. :8) , no pa tud pr goshopping je isto.
meni ni problem za točno to domeno, samo za vsako, ki se jo spomnim je že kupljena in neuporabljena
bom šel mal pogledat na sitepoint sam več kt 10$ ne dam :)

Tnx za odgovore!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: baker ()

AndrejS ::

Nekateri imajo domene samo za Mail in je pač www prazen

dobaluka ::

Hehe, skoraj vse zanimive dvobesedne domene ki se jih boš spomnil so že zasedene, vsaj kar se tiče popularnih. Sam sem v zadnjem letu preveril več kot 500 zanimivih dvobesednih domen in presenetljivo le 4 so bile proste.
status quo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dobaluka ()

Gandalfar ::

dobaluka ::

Se popolnoma strinjam. Upam da se bo kaj zgodilo v tej smeri...
status quo

rkasteli ::

Tud če se kej zgodi v tej smeri to ne bo sprostil zdej ne vem kok domen.Moraš računat da internet je svetoven medij in folka ki hoče met svojo internetno stran je čedalje več in vsak hoče met najbolšo domeno.Drugač pa ne kompliciraj preveč okrog tega mal domišlije in si jo nardiš.Ko rabim kakšno novo domeno včasih za to porabm tud cel mesec amapak na koncu se zmer izide.Lepo si dej en svinčnik in list papirja v žep in zmer k se boš kej spomnu si lepo zapiš zvečer pa ko prideš domov pa pogledaš kaj je frej in tis kar ni si lepo pečrtaš.Kok je pa sama domena uspešna je pa pol čist od tebe odvisn oziroma tvojga angažiranja.;)
rkasteli

tomaz 06 ::

Itak. Men je sam mal zal da nism tud jaz investiral v domene :D

rkasteli ::

To je pa tist veš "če bi to pa bi blo to"...never ending story :\ Čeprov če bi to kar zdej vem, vedu 10 let nazaj k sm bil še mulo pol bi kupvou k zmešan pa ne sam domen,še kake Merkatorjeve delnice zravn :P ;) Ampak j... ga tko je :)
rkasteli

Brilko ::

Domain Hunting še vedno obstaja.

baker ::

sej zdej sm našu eno -sam ma pa 13črk 8-O

Drgač so pa že vse možne kombinacije po 3 al pa po 4 zasedene.
Zdejle sem probal 5 naključnih domen s štirimi naključnimi črkami.
Vse zasedene- na 2dveh so samo reklame.

Brilko ::

3 znakovne .com so že večinoma zasedene, sploh 3 črkovne. Cena je nekje 3 črkovnih več kot $2000 dolarjev že iz osnove. Sem pa zadnjič zopet na huntu našo eno, vendar so mi še Backordering spizdil, ker sem se obotavlu, da še to nisem mogo dat. Verjamem, da me čaka kakšna dobra kmalu. Sam taktiko moreš met pravo.

Drugače pa za 4 črkovne obstajajo liste, 4 črkovnih je še kar nekaj fraj, vendar težko s kakšnim imenom. Govorim o .com, drugih se še najde več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brilko ()

manaay ::

jaz sem hotel eno .com kupit, a jo je ze eden pred mano. Hotel je 750$. Dolga je bla 7 crk..

xeon ::

že kaj novega glede tega? enak problem imam, potrebujem domeno v sklopu mojega poslovanja in je že zasedena, strani pa ni. (da omenim da so lastniki slovenci).

Kako se da pogajat za prevzem domene najbolj ugodno, ker nimam 100000€ za nakup domene, ki bi meni prinesla kakih par 100€ na mesec?:|

baker ::

Pošlji jim mail in probi spogajat dobro ceno. Kakšne .si domene itak niso veliko vredne.

blackbfm ::

@xeon Če so .com .net in podobno ne moreš nič razen da se pogajaš ali pa ukradeš:D Zdej to k si uprašu kako najbolj ugodno...Lastnika verjetno ne zanima koliko boš ti imel prometa. To si tako rekel kot da bi kupoval avto pa bi rekel, ja sej se ne bom dost furu z njem a mi ga daš pol ceneje?? No če je .si domena se da prit do domene če si nekako bolj upravičen do nje..Recimo da je ime tvoje firme enaka domeni potem bi se dalo, samo so vseeno stroški mislim da za začetek okoli 1000€ potem pa nevem kako je naprej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje prodati domeno seks.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6917293 (11356) MH0
»

Dvočrkovne .si domene razgrabljene (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8822426 (18096) Soprano
»

Nakup domene com, si ali net

Oddelek: Izdelava spletišč
195830 (5379) Vice
»

EU zahteva deamerikanizacijo ICANN-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
638868 (6934) MrStein
»

.si domene

Oddelek: Loža
61789 (1592) Brane2

Več podobnih tem