» »

Podlaga za optično miško?

Podlaga za optično miško?

Arzen ::

Kakšna je najprimernejša podlaga za optične miške.

Nekateri pravijo da ne sme bite preveč temna ali je res?
In po kašne podlagi se miška najlažje premika?

Hvala!:\

yjj ::

Kupi podlage proizvajalca M3

bastadu ::

Ponavadi miš težje odčitava z temnejše podlade in tako tudi baterije ne zdržijo toliko časa, kot pri svetlejši podlagi. Seveda pa ne sme biti podlaga prozorna ali da zelo odbija svetlobo, potem menda sploh ne dela...

Arzen ::

yjj

Kje se da dobiti stvari od M3 in zakaj predlagaš njihovo podlago?

Hvala!:D

Bane_ ::

men je se tanajbol delal z navadno podlago iz blaga! Ker vse kar so ble svetlece se je miski pol trgal!
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

jRk0 ::

Meni moja Miska (MS Intelli mouse optical) najboljse deluje na simobilovi podlagi (oni okrogli zeleni). Seveda se po moje podlage razlikujejo od miske do miske.
You fuck up once, you loose two teeth.

SkIDiver ::

Moja Logitechova optična miška, ki je stala 5200 SIT davnih 50 dni nazaj dela perfektno na mizi, ki je lesena. Lovi odlično dela pa v piko. Za dobrih 5 K dela perfektno. Najboljše pa je, ker sem z miško omejen na mizo in ne na podlago. Miza je pa iz hrastovega lesa, lakirana s lakom, ki je mat, se prav da se ne sveti.

Arzen ::

Ja pri meni problem da imam stekleno mizo in moram imeti podlago. Probal sem z plastificirano podlago za miške pa se obnese še kar dobro problem je samo v tem da se včasih zatika oz ne drsi čisto gladko. Probal sem tudi z papirjem na katerega sem sprinatl neko sliko, na papirju drsi dobro vendar ne gladko (teško se premika vsaj meni ali pa imam preteško roko)

Tomi ::

Doma imam svojo Typhoonova na mizi, brez podlage, lak je mat, in dela brez problema.
V Ljubljani imam pa na mizi gloss črno tapeto, in se sploh ne odziva ( sicer sem vedel, da se ne bo, ampak sem hotel gloss tapeto ), in jo imam na eni stari Zofi ( glasilo FKKT ), da dela prav tako bp.
metrodusa.blogspot.com

Tomi ::

Arzen: ne samo da imaš mogoče pretežko roko, tudi malo problemov s slovnico imaš|O
metrodusa.blogspot.com

DrSergioDJ ::

hehehe, jest mam mojo genious optical netscrol ( or whatever ) na eni cist cheap iz blaga podlagi....ma uno crno raco iz risank gor :D...mam pa se eno 3D podlago...so gor mobiteli, pa ce jo premikas, zgledajo 3D...hehe, no way..ni sans da bi delal na njej...ceprov zgleda vredu...sam se misu kr trga :D
...

rc-car ::

Jest mam tako tanko podlago, cez je pa prozorna plastika in odbija svetlobo.. To ni glih najboljs za laser.. Sam pa miska zlo lepo drsi po podlagi..

Res ne obstajajo posebne podloge za opticne misi??
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

bastadu ::

rc-car: Laser? Saj nimaš laserja na miški:D To je samo ena led diodica in pa optični bralec... Sam bi bli ql imet lasersko miško8-O

BC3 ::

-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

rc-car ::

bastadu: ok, ni laser, sam tko.. hehe, men bl sede, ce recem, da mam lasersko.. 8-)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Ursus ::

Prosil bi za kakšno novejše mnenje.

lp

Tilen ::

Ne vem zakaj opticne miske na temnih podlogah ne bi delale ok. Sam imam MX 510 in na Icemat 2nd Black dela zelo korektno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

roba87 ::

Ja te gamer-ske miške delajo na vsem.... Problem je z navadnimi optičnimi miškami, če niso na primerni podlagi.Vsaj moj kazalec od miške (Logitech Premium Optical) je na nepravi podlagi ob vsakem malo hitrejsem premiku al v kakšni igri odneslo v 3 božje m..... Tako da sem si pol omislo nakup mx518 in ta miška dela praktično na vsem tistem na čemer lahko drsi ( vrjetno je isto tudi z mx510). Res pa je da so te miške malo dražje od navadnih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roba87 ()

Tilen ::

Glede tvoje stare miske, temu se rece negative acceleration.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

steev ::

Jest sem meu BJ-96 na steelpad-u S&S (ki je črna, mat) in je delal zelo uredu. Sedaj pa še bolje dela MX518.
:|

Orbit89 ::

Moja G7 lahko lebdi na podlagi pa je še vedno hudo odzivna:D.

LP

steev ::

Samo ne na icematu.
:|

Ursus ::

Priporoča kdo konkretno kakšno podlogo (s tem ne mislim na drage gamerske)?

tt1024 ::

Sam uporabljam tole http://www.eventus.si/article.aspx?doci... in sem zelo zadovoljen. Aja uporabljam pa jo v kombinaciji z miško G5.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miška za gaming ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10311237 (7548) Sc0ut
»

Odločam se za nakup nove miške...

Oddelek: Kaj kupiti
482787 (1727) kotnikd3
»

Nov članek: test podlog za miško (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
658623 (6238) Sc0ut
»

Katero igračkarsko podlogo za miško do 8jurjev???

Oddelek: Kaj kupiti
392544 (1548) glinik
»

NAJ podloga za miško!

Oddelek: Kaj kupiti
481738 (1331) BustA

Več podobnih tem