» »

NAJ podloga za miško!

NAJ podloga za miško!

goranTNT ::

Prosm naj vsak da sovoj glas oz nasvet kera je najbolša podlaga za miško:(RES):)

NightHawk ::

Tista k ma ksne dobre p.... gor naslikane :D

blue96 ::

jest sm eno dobu zastonj, v katalogu za knjige. je kr v redu, knjige in racunalniki so naslikani,...:D
.

OrlyTM ::

una v bigbangu iz blaga ... mislm da je okrog 260 sit or something :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

andro ::

Jaz pa jo sunem ko hodim na sejmih po štantih.:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

whatson ::

meni se dopade tista podloga k ma neko tekocino notri.. in se potem vedno neki dogaja ko gledas v podlogo..
ce me razumete:D

g0Run7 ::

od 3M so zakon

DrSergioDJ ::

jest sm si pa v beogradu kao eno 3D kupu ( sej veste, k gledas z leve pa z desne pa mas mal drugacno sliko ), pa mi genius optical ful mede na njej, tko da mam eno cheap iz blaga :D
...

Elemen_T ::

Verjetno so najboljše podlage one plastificirane.
Jezst imam Fujifilm 8-)

DC- ::

No jz mam pa sam reklamne podloge in tista, ki jo uporabljam sedaj seka. Gre za podlogo od CA in je plastificirana, okrogle oblike in se drži mize k prbita.
Pomoje če bi jih poklicu ti bi jo dal.

DC

Rott-von-weiler ::

podloga taka ili onaka vse so iste različnih barv in oblik za mojo optično dexo je najboljša miza:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

asPeteR ::

Jaz mam eno ful hudo; se ve; da je modra, ter okrogla, ter en ful hud material. Mami mi jo je iz službe prinesla,...:D

misko ::

Jest mam eno k sm jo nabavu v Italiji. Je grda, ampak uporabna (je antistatična in debela tok kt 7 listov papirja).Cena: 15 000 lir (1500 pa še neki tolarčkov).

misko ::

a ja
drgač se pa strinjam z nighthawkom:D

Mitja 34 ::

Tista,ki je zaston. :D

zile ::

Najbolj fancy usnjena v črni barvi (u ibr najboljša).
Prodaja firma MiBo. :D
Res najboljše.

Koci ::

glavno, da je zastonj:D

blue96 ::

JA, KAR JE ZASTONJ PONAVADI NAJBOLJ CENIMO.. HEHE, skoda da so zastonj le podlage za misko... jaz bi kar nov cmp.:\8-O
.

Jebiveter ::

Koci: se popolnoma strinjam!

Drgac pa mi je narbulsa tista, ki so nam jo ustulili na Slo-Techu v Portorozu! Tista od Studentka pa to... Zakon!:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

slycer ::

Najboljša je iz blaga, drgač pa tista, ki čim manj drsi, recimo z dobro plastično prevleko. Vendar je poleti problem, ko švicaš in se nabira svinjarija na podlagi, pol pa vse miška skasiar:D

Tomi ::

Sicer imam eno Chipovo podlago, ampak vedno bolj opažam, da je najboljša kar miza..
metrodusa.blogspot.com

BlackHole ::

Pri neni je miza najboljša varianta, se ne premika, lahko jo je obrisati, imam pa optično miš od Microsofta.

PIII850 ::

DrSergioDJ mene pa zanima zakaj imas na optični miski podlogo????? V kolkor jz vem, je podloga namenjena temu, da se kroglica bolje oprime podlage in se s tem poveča natačnost oziroma olajša delo.
To mi pa res ni jasno. A kaj profitiras pri tem????

ABX ::

Une hrapave izblaga so zakon, drugače važno da je kroglica čista.

Osebno jo vedno perem z svežo Coca-colo. Sem probal marsikaj ali Coca najbolše očisti :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

MArko ::

kvejkerji prisegamo na EverGlide

Binji ::

Jst mam neko propagandno od resevalcev (112 cifro ma gor):D. Se 2 sm jim spizdu sam ena je se sla sam ne vem kam;)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

abcde7 ::

Dobra je taka, da se na njej miška ne zatika, da je lepa in da je čisto tanka, pa da ne drsi z mize... Jest sm jo s elotejpom zalepu!:D

blue96 ::

ja, no ce je ze tko, pol je najboljs podlogo kar v kanto vreči, pa kupiti lasesko misko. ejej, ampak podloge so pionirji, ane. to ni kar za v smeti.;(:D:\
.

|klemen|(c) ::

Kaj naj dodam temu.... EVERGLIDE !!! :D

SpiDEr8 ::

Mislm d tiste k so iz blaga so najslapše ke se kr olupjo čez čas.... Dobro sm na sejmu dobu ke mi je zdržala kak let pa pou zdej mam pa eno za 0.3k (300SIT) pa je kr ql:D

darkdisk ::

meni je nej boljsa odspodaj prevlecena z gumo odzgoraj pa s plastiko. Da se ne drsi>:D

whatson ::

no, trenutno nobene ne uporabljam, ker je ne rabim zaradi optične miške...
drugače imam pa 3M podlago, ki rox btw...

blue96 ::

vazn da je free.

pa da ni prevelika, mora biti okrogla.:D:\:)
.

SkIDiver ::

Jz jih pa sploh ne uporablam.:D Mam hrapavo mzo pa mi čist OK dela.

yjj ::

M3 rulez:)

Enzo77 ::

A ve kdo kje bi v Slo dobu Everglide attack pad black v-1 in ce jo imakdo naj jo ocenli?

blue96 ::

zakwa se kregamo zaradi podlog. kupimo laserske miske.

no, placate pa vi! (meni tudi).:):)
.

para! ::

Najboljša podloga za miško je nedvomno "Everglide Giganta". Brez debate.
Death before dishonor!

tejo ::

Najbolj seka pa tista od Jokerja in Jerovška. Saj veste, radioaktiven sod, kostko, baba, skret papir, puške...

Enzo77 ::

mene se pa vseen zanima ce kdo v SI. prodaja Everglide, ker se mi ne lub prek neta narocevat :'(:'(:'(

Bessie ::

3M so sigurno najboljše, so čisto tanke in imajo posebno "mikrostrukturirano" površino edin drage so (2000sit)

Luka Percic ::

Za optično miško je dobro tudi koleno (preverjeno 100%)!

blue96 ::

jo, dej na opricno misko spodi ogledalce, ga obracaj.

se ji odtrga.
.

tejo ::

Koleno je zelo dobro, pa tudi miza, stena, zvezek... Nikakor pa steklo ali ogledalo, saj se optični miški potem zmeša. :))

abcde7 ::

A veš kva nared: obrij si glavo, pa miško po glav voz!:D

Luka Percic ::

:D

|klemen|(c) ::

Everglide-a ne boš dobil u Slo... >:D

Mr.-Viko ::

Eh, jaz vam povem, da si nabavte optično miško pa uporabljajte mizo za podlago. Barva je priporočena bolj temna. Aja... Miza naj nebi bila iz materiala, od katerega bi se laser lahko odbival. 8-)
No comment, really

BustA ::

heh jest mam pa navadno miško pa jo mam kr na miz brez podloge k sm mu eno od jerovška pa mi je dopizdila k se je skoz premikala:D
Devide Et Impera


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov članek: test podlog za miško (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
658619 (6234) Sc0ut
»

Podlaga za optično miško?

Oddelek: Strojna oprema
231844 (1424) tt1024
»

Katero igračkarsko podlogo za miško do 8jurjev???

Oddelek: Kaj kupiti
392544 (1548) glinik
»

kero podlogo za misko

Oddelek: Kaj kupiti
181849 (1537) Macketina
»

Kero podlogo za optično miš?

Oddelek: Kaj kupiti
181760 (1363) Imortales

Več podobnih tem