» »

še enkrat duron

še enkrat duron

Sulc' ::

mam durona 850, pa ga hočem navit z množilnikom z dip-switchi na plati, pa pri 8,5 dela, če pa ga povišam ali pa znižam, se monitor ne prižge(ne dela sploh). proc sem odklenu (povezava L1)

Binji ::

Zgleda da nisi cist dobro. Probaj poradirat pa se enkrat povezat
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

msmiha ::

Pri 8.5 itak mora delat standardno, če je 850Mhz procesor. Verjetno res nisi dobro prebarval. Probaj zvišat voltažo. Katero plato imaš?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Sulc' ::

ok. sem ze zrihtu. sem še mal barvu, pa je blo. še L7 sem povezu(vcore 1,85v). pol pa še mal prek fsb-ja pa mam 1070mhz. super, a ne?;)

kuglvinkl ::

Jep, kul. Dej povej, kakšno maš plato, RAMe, trafo, temperature.
Your focus determines your reallity

Sulc' ::

plata je itak vsaka dobra, samo da podpira nastavljane množilnika s switchi. jaz mam kr eno ta levo - lucky star k7vaz+(6pci, 3 slot 133dram, integrirana zvočna,..) rama mam 256 133mhz. napajalnik je 250w. v glavnem, vzem proc ven, pa povež vse L1 in L7(vsak mostič posebej!!!), ga zabriš nazaj not(pazi kako daješ nazaj hladilnik, ker se lahko zgodi:(..) pol pa poglej dokumentacijo od plate=>nekje je jumper(skakač) ki določa ali proc sam določa množilnik ali je določen prek dipov na plati(to so mini stikalca). pr men mora bit jumper sklenjen. pol pa daj faftor najprej na normalno(recimo duron850=>8,5X), pa zalaufi. to mora delat. pa ugasn, pa povečaj za 0,5, pa spet zažen. to delaš dokler gre. men je šlo do 10X. je pa en problem: na L7 je (najbrž) malo višji tok in ti (vsaj meni) po enem dnevu odžge grafit. pol pa sam na novo pobarvaš...>:D

kuglvinkl ::

Meni je po moje zmanjkalo štroma, za to nisem mogel čez 1 giga. Al pa RAMi.
Your focus determines your reallity

Sulc' ::

kater proc pa maš? kolk maš močn napajalnik?

jRk0 ::

Jaz mam pa jumperez mnozilnik, pa vseeno ne gre spreminjat mnozilnika:D. Tak da ne govorit, da ni vazna plata:D. Pa l7 sem enkrat barvo, pa ni blo nic.
You fuck up once, you loose two teeth.

krucymucy ::

Ja jest ne vem kaj je s temi vašimi napalajci!!!
Jest mam 200W pa more pelat najbolj požrešno plato (8kta3+) disk + 2x cd enoti + do podna navitga mx-a .....

kuglvinkl ::

D850 + 200W. V petek dobim 300W, če ne bo šlo, so RAMi...
Your focus determines your reallity

Sulc' ::

je treba z jumperjem omogočit določanje faktorja s switchi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

How to AMD Duron

Oddelek: Navijanje
401762 (1273) HyperKiller
»

Rezanje povezav L1 na duronu

Oddelek: Navijanje
371341 (985) franci
»

NAVIJANJE DURONA (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
654146 (3411) SkyNet
»

EPOX 8KTA3

Oddelek: Navijanje
351816 (1521) danielka84
»

Priporočam: barvanje L7 mostičkov

Oddelek: Navijanje
211619 (1253) Zucko

Več podobnih tem