» »

prevod mamba

prevod mamba

boss-tech ::

kje bi lahko dobil celoten prevod mambo portala?
http://tovornik.info

sverde21 ::

<?php echo `w`; ?>

BluPhenix ::

Lol, poglej drugi zadetek. :D

Sicer so ztej prevodi navadno površni. No za mambo ne vem točno, vem pa da so za joomlo bolj kot ne katastrofa. prevedeš sam kar ti rabi in je.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

boss-tech ::

Izgleda da bo treba. Čeprav nekaj je. Je pa res da sem že prevedel celoten e107, vendar mi je delal probleme.
http://tovornik.info

BluPhenix ::

Probleme, da ni delalo prav, al probleme med prevajanjem? Joomla(Mambo) ima precej prijazno prevajanje, sej no verjetno se ne dosti razlikuje od drugih. JE pa res pri prevajanju lahko nekaj težav, predvsem pri zadevah kot so:

Ustvari nov račun ali Ustvarite nov račun. Treba je razumet, kaj je ukaz programu, kaj in kaj program ponuja kot opcijo uporabniku. Ampak to se da večinoma hitro naučiti.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

matjash ::

Na slovenskem joomla forumu je par kar kvalitetnih prevodov (sicer ne za administratorski del).

EDITED: A ti sprašuješ za mambo... poglej na SloMambo ker mislim da lahko samo prevod skineš dol...

LP
... bolje pozno kot nikoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matjash ()

BluPhenix ::

Pri teh joomla prevosih je problem, ker so zelo neorganizirani. Avtorji sicer že dalj časa obljubljajo organizacijo in neko spletno stran, ampak do sedaj s tega ni bilo še nič.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri CMS uporabljate ??

Oddelek: Izdelava spletišč
317583 (6820) lexios
»

Skripta za portal z preglednim forumom...

Oddelek: Izdelava spletišč
251800 (1538) Bidox14
»

Napaka v oblikovanju phpBB

Oddelek: Izdelava spletišč
6925 (802) mark-0
»

Mabots za Mambo CMS

Oddelek: Izdelava spletišč
91364 (1246) Vice
»

Išče se portal za novice

Oddelek: Izdelava spletišč
61260 (1198) marS

Več podobnih tem