» »

Mabots za Mambo CMS

Mabots za Mambo CMS

gforce ::

Pozna kdo kako dobro stran za mambots? Iščem "naprednejši" urejevalnik vsebine kot je privzeti TinyMCE WYSIWYG Editor (Advanced). Rabil bi vsaj še podporo za flash (dodajanje .swf).
  • spremenil: gforce ()

mte ::

Sicer nisem sprobal, ampak tukaj vidim, da ima tinymce že vgrajen flash plugin, ki ga moraš samo vklopiti v nastavitvah...
Kot rečeno pa nimam izkušenj z njim.

BluPhenix ::

Lahko poizkusiš JCE editor.. Sicer ne vem če deluje popolnoma pravilno tudi v mambu, ampak mislim da bi moral.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

gforce ::

BluPhenix: A si lahko bolj natančen? Se ne znajdem najbolj. Presnel in namestil sem nekaj Mambot-ov ampak so bili samo "system Type". bot_jce104 & com_jce104 com ne morem namestiti "XML setup file is not for a "mambot".":(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gforce ()

BluPhenix ::

JCE Editor Mambot 1.0.4!

Si ga vklopil v admin delu? Prej moraš izklopit tiny MCE.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

gforce ::

nekako mi je uspelo namestiti JCE Editor. Pri preklopu iz Tiny na JCE mi pa javi to napako: Warning:

boteditorinit(/www/users/agent/mambo/administrator/components/com_jce/plugins/plugins.class.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/users/agent/mambo/mambots/editors/jce.php on line 38

Fatal error: boteditorinit(): Failed opening required '/www/users/agent/mambo/administrator/components/com_jce/plugins/plugins.class.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /www/users/agent/mambo/mambots/editors/jce.php on line 38

?

gforce ::

Sem še nov v mambo pa se malo še lovim :D Zdaj mi je uspelo. Pozabil sem presneti še .zip pod "Components" poleg tistega Mambota;) Editor je dosti bolj zmogljiv ampak ne najdem ikone za flash?? A jo sploh ima?

BluPhenix ::

Če si nov v mambu, zakaj nisi raje pobral joomle? Temelji na mambu, ampak po komentarjih uporabnikov obeh je joomla bolj "uporabna" .. boljsa.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

gforce ::

Nekje sem zasledil, da je mambo dober CMS portal in sem ga namestil. Bom probal tudi joomla :)

* Našel sem še ne dober Editor za Mambo http://source.mambo-foundation.org/cont...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gforce ()

Vice ::

Kaj ti pa pri TinyMCE manjka, ker ima praktično vse samo malo ga moraš prilagoditi za svoje potrebe, po možnosti dodati še kakšen plugin.
Kaj je zate sploh napreden urejevalnik?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenska podpora za WYSIWYG (utf-8)

Oddelek: Izdelava spletišč
91044 (908) t3hn0
»

Forme na 1000 načinov

Oddelek: Izdelava spletišč
242209 (1665) roli
»

WYSIWYG text editor in Apache

Oddelek: Izdelava spletišč
121102 (915) Vice
»

Pisanje novic v mambu

Oddelek: Izdelava spletišč
71664 (1521) roli
»

SloPot 1.1

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
193662 (2860) CWIZO

Več podobnih tem