» »

preverjevalnik registra help!!!

preverjevalnik registra help!!!

robertos007 ::

Vsakič ko prižgem računalo se mi pojavi moder zaslon s preverjevalnikom registra inmi sporoči da je prišlo v registru do napake in da bo popravil register. nakar se ponovno zaštarta (včasih celotno proceduro ponovi po par krat) ko pa pride v windovse pa se spet pojavi sporočilce da je v registru prišlo do napake in da naj resetiram računalo. kdo mi zna razložit kaj se dogaja?
moram povedat da se mi to dogaja odkar sem nabavil nov procesor celeron 800 z epox adapterjem na slot1. prej se mi ta težava ni pojavljala. je možno da je kriv adapter? moram tudi povedat da mi pri zagonu piše ''unknown cpu ID, wrong micro code'' ali nekaj takega. windovsi so pa 98 z 384 Mb rama in Gf2Mx 32Mb.
Plošča pa ena stara Lucky star z via 691 naborom.

GaPe ::

Probi restore register. Če ti potem ne bo delalo pol pa povozi windowse. Možno pa je tudi, da je z adapterjem kaj narobe.
Don't steal! The government hates competition.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GaPe ()

robertos007 ::

Sem že dvakrat formatiral in ponovno naložil winse. spreminjal vse mogoče nastavitve v biosu. menjaval Rame itd. pa vedno isto. tako da ne vem.

kobaric ::

Imel sem identično težavo, problem je bil CPU, crknu je cooler! Winsi so se napol nalozili potem ko se je CPU prevec segrel pa je metal stalno to napako, sem formatiral...na novo winse gor...vedno isto....to je blo pr men kar se ne pomen da je tud pr teb...

robertos007 ::

pri meni verjetno ni to, ker lahko vseeno potem nadaljujem z delom na računalu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po resartu računalnika "spremenjene nastavitve" nekaterih programov

Oddelek: Pomoč in nasveti
273475 (2920) Rias Gremory
»

napaka HDD diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
233441 (2933) Grega255
»

svchost.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
253521 (2545) Mr.B
»

Windows Vista se bo nalagala hitreje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12511636 (8716) ripmork
»

Windows Register!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
191283 (989) Loki

Več podobnih tem