» »

Tezave s polnitvijo miske MX 1000 bluetooth

Tezave s polnitvijo miske MX 1000 bluetooth

Tejc ::

Prosim ce mi lahko kdo pomaga. Tezava je ta da se mi miska sploh oce napolniti, k jo dam na napajalnik. Kako lahko ugotovim v cem je problem. Ali je mogoce baterija zanic (miska je stara 1 mesec) kupljena je v kompletu MX 5000. Ko jo postavim na napajalnik kaze da se fila ledice utripajo, vendar sploh se nic ne premakne. Po 1 dnevu k sem jo pustu je stanje se vedno isto. rdeca led dioda in opozorilo stanje baterije kriticno. Prosim vsakrsa pomoc dobrodosla. HVALA

lukaz ::

probi mal premaknt miško v ležišču levo pa desno. se zgodi da se konektorji učasih ne dotikajo....

DMX ::

jaz sem imel isti problem s to miško. Enostavno se ni hotela napolnit (isti simptomi kot pri tebi). Vse kaj mi je preostalo je to, da sem uveljavljal garancijo in ta nova mi dela bp (tok, tok :)).

lp

Tejc ::

Hvala lepa za pojasnilo. A si poslal nazaj samo misko ali si moral poslati ves komplet (tipkovnico in misko)? .. se 1x hvala
P.S.
Koliko casa ti drzi baterija da pade iz 3 zelenih na 1 rdeco ... ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tejc ()

Izi ::

Koliko casa ti drzi baterija da pade iz 3 zelenih na 1 rdeco

Normalne miške MX 1000 niso bluetooth ampak RF. Se pravi podatke pošiljajo preko radijske frekvence, kar je bistveno hitreje, imalo večji domet in delujejo skozi vse ovire.
Nisem pa prepričan ampak pomoje je za RF oddajanje potrebno precej manj energije kot za bluetooth. Lahko pa se tudi motim :8)

Tvoja miška pa je posebna izvedba MX 1000, ki uporablja bluetooth zato, da jo lahko prilagajo v komplet MX 5000

Tako, da ne vem če lahko porabo in trajanje baterije enakovredno primerjamo z normalno MX 1000 miško.

Tejc ::

Jep razumem. Bom porocal v Ponedeljek kaj sem se dogovoril. Mislim da bi mi morali zamenjati misko.

sparx ::

Imam MX700, že več kot 3 leta, do sedaj so zdržale orignalne baterije. Podobni problemi kot pri tebi so se pojavili pred kakšnim letom. Očistil sem kontakte na miški in polnilcu z zelo finim smirkovim papirjem, in je bil potem mir za eno leto. Sedaj so se začeli simptomi pojavljati ponovno, zato se docking postajo odprl zapognil ta dva polnilna kontakta, da bolj štrlita ven in je sila na kontaktnem spoju večja. Sedaj spet dela kot mora, in imam občutek, da bo sedaj mir. Izgleda da je to kar pereč problem pri teh miškah.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

življenjska doba baterij v brezžičnih miškah

Oddelek: Kaj kupiti
444880 (3561) opeter
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877294 (5946) specterss
»

Katero miško?

Oddelek: Kaj kupiti
332281 (1534) kunigunda
»

Kupujem novo miš in tipkovnico

Oddelek: Kaj kupiti
101756 (1506) igor0203
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087764 (5125) SnakeBite

Več podobnih tem