» »

LCD Samsung 940BF 19" PROBLEM

LCD Samsung 940BF 19" PROBLEM

klemenSLO ::

dobil sem ga dons zjutri..... na začetku je delel pol pa tkole...... SLIKA LCD-ja


A je crknu ?

kokos25 ::

Daj priklopi lcd na drug komp, pa boš takoj vedel, a je crknu al ni...
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

klemenSLO ::

enako,

tudi če izklopiš VIDEO kabl, se namesto črnega ekrana vidi pokvarjeni del

RC14 ::

klemen, slike se ne da pogledat, zahteva geslo in uporabniško ime.

Lp

klemenSLO ::

Ups... sm spregledu.... zdej bo..

Čudno se mi zdi... monitor je delu kako uro.... pol pa kar naenkrat tole.....
a ga lahko s kakimi nastavitvami pokvariš ?

C4rtm4n ::

Kje si ga pa kupil?
Respect my Authority!

Gajba ::

ja nesi nazaj:\
All I found were lungs and liver

Irmscher ::

Jz sm pa glih mislu kupit ta monitor ;)

VASkO ::

ja rajsi ga ne, saj vidis da so vsi zanic

doh

klemenSLO ::

Kupil sem ga na Mimovrste.... uvoznik pa mislim da je LanCOm

je pa monitor dobil zelo dobro oceno. Pomoje gre za slučaj...

RC14 ::

Nesi nazaj. Drugače pač imaš očitno smolo, ker tile monitorji ne crkujejo kaj dosti, kakšnen mrtvi piksel še že, ostalo pa je uredu.


LP

ayka ::

Uveljavi garancijo. Da, uvoznik je Lancom.
Jaz imam enakega par tednov in ni težav ali bolje povedano sem zelo zadovoljen z njim.
Kot je zapisal RC14 imaš pač smolo. Želim ti, da ti bo popravljeni/zamenjani monitor v prihodnje bolje služil. :\

Orbit89 ::

Brobaj oba vhoda na grafi (DVI in VGA).

LP

bolek12 ::

Pozdravljeni!

Sam imam enaki monitor star en mesec in podoben problem kot predhodnik klemenSLO. Monitor je priklopljen na DVI izhod in vhod. Po prvi priključitvi je bil problem sledeč: Kadarkoli sem ponovno zagnal racunalnik se je pokazala spacana slika podobna prvi v tej temi, le da je cez cel ekran in, da niso le navpicne crte in packe. Ko sem monitor ugasnil in prizgal je bilo zopet vse v redu. Malo sem se poigral z driverji (zbrisal sem vse monitorje saj jih je bilo prepoznanih vec, morda se od prejsnjega in ponovno instaliral driverje s CDja). Nekaj se je spremenilo, saj je prejsnji problem izginil ostal pa je se drugi. Spacana slika se mi namrec pokaze tudi, ko se monitor zbudi iz spanca, vendar ne vedno le ko sem odsoten dalj casa. Ko monitor ugasnem in prizgem se mi zopet pokaze normalna slika.
Zdi se mi, kot da monitor sam ne preveri signala ko se zbudi. Preveri pa ga vedno pri izklopu in vklopu (v zgornji levi kot napise Digital).
Trgovec, kjer sem kupil monitor mi je rekel, naj sprobam se z drugimi racunali (dobro, da ima vsako gospodinjstvo vec racunal). Sklepal je, da je kriva graficna. Graficna mi je na prejsnjem analognem monitorju prikloplljenem na DVI izhod preko razdelilca, delala brez problemov. In tudi sedaj se ne morem pritozevati, saj s strani graficne ne vidim tezav.
Monitorja preklapljal na druge racunalnike se nisem, saj sem se nekako navadil na problem. Mislim pa to narediti v kratkem. Ce je kdo enak problem ze resil, naj mi prosim svetuje, saj je tudi kaj bolj zanimivega za poceti, kot nositi monitor iz sobe v sobo.

L.P.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

napačen primaren zaslon

Oddelek: Zvok in slika
273611 (2993) celjan34
»

Nov PC in grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
514161 (3073) hdx
»

trije monitorji na en računalnik

Oddelek: Zvok in slika
486882 (6134) Janac
»

Lastniki poceni LCDjev- pozor na slabe kondije ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
9710724 (5335) Pyr0Beast
»

22" monitor in resolucija 1680x1050

Oddelek: Zvok in slika
344267 (3028) tony10

Več podobnih tem