» »

Zaščita dokumenta

Zaščita dokumenta

JOKER ::

Naj mi kdo razloži, kako v Acrobat Readerju zščitim dokument, da se ne bo dal popravljat in spreminjat ?

Ma sem probal Security, kot piše, ampak vse ostalo gre, samo pri editing and changing mi napiše : Not Allowed

Kaj naj storim oz. kako ?
Hvala !
________________________________________________________
Ka te češ ....

Highlag ::

Po tvojem opisu si dosegel željeno. :\
Never trust a computer you can't throw out a window

JOKER ::

Mislim, da ne !
Ko to nardim kaj sem napisal, ter spreminjam obstoječ dokument, gre normalno spreminjat zadeve in takšno spremembo tudi posnet oz. shranit.
Ko ga odprem pa vidim, da so se spremembe shranle, čeprav bi rad nardil, da se ne bi dalo popravljat obstoječega dokumenta ... itd.
Kolikor vem pri drugih dokumentih z neta, če želiš kaj spreminjat te takoj opozori, da to ni možno .

Hvala !
________________________________________________________
Ka te češ ....

aljazh ::

V Acrobat readerju ne bo šlo, potrebuješ polno (plačljivo) verzijo Acrobata.

obranc ::

k smo že pri tej temi - mene zanima, kako zaščititi wordow dokument? pa tako, da se tega gesla ne da bypassat

Jan987 ::

Ja wordov dokument lahko zaščitiš z PDF creator-jem. Program ki ko ga naložiš se prikaže kot tiskalnik, pol pa daš tiskanje pa za tiskalnik izbereš pdf creator in daš print potem pa te upraša kam shraniti, mu poveš pot in imaš sedaj wordov dokument v PDF-ju tako da ga ni mogoče spreminjati oz. vsaj veliiiiiiiiiiiiiiko težje kot pa če bi pustil wordov dokument.

123_meni ::

Odpiram staro temo :)

Ali se da shraniti text tako da ga nihče ne more prekoperat...
PDF tudi če je zaklenjen se ga da s programčki odklenit, wordow dokument je isti šmoren...

Ali imate kakšno idejo kako bi lahko text spremenil v sliko tako da se ne da nič skopirat. Če kdo hoče prekoperat more na roke prepisat ves text.

LP

johanblond ::

123_meni je izjavil:

Odpiram staro temo :)

Ali se da shraniti text tako da ga nihče ne more prekoperat...
PDF tudi če je zaklenjen se ga da s programčki odklenit, wordow dokument je isti šmoren...

Ali imate kakšno idejo kako bi lahko text spremenil v sliko tako da se ne da nič skopirat. Če kdo hoče prekoperat more na roke prepisat ves text.

LP

Exportiraš v .png ali v .jpg (Plačljiv Adobe Professional ali alternativa) in je tekst v sliki.

prekoperat more na roke prepisat ves text

Plačljiv Adobe Professional ali alternativa - naredi OCR in ima v 1 sec. ves tekst.

VelikiTun ::

Res vprašanje, če se je smisel truditi. Nekdo, ki res želi priti do besedila, bo slednjega bodisi pretipkal ali pa uporabil neko OCR rešitev direktno na datoteki. Mala malica.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PDF to WORD

Oddelek: Pomoč in nasveti
173099 (2267) b3D_950
»

[Adobe Acrobat] Kako pripraviti skenirane strani za tiskanje?

Oddelek: Programska oprema
91965 (1865) opeter
»

PDF Reader & Editor

Oddelek: Programska oprema
205233 (4674) Loki
»

Enostaven program za scaner?

Oddelek: Programska oprema
172528 (2204) Racunalnik
»

S "kopiraj/prilepi" do zaupnega poročila

Oddelek: Novice / Zasebnost
334605 (3240) Matev

Več podobnih tem