» »

problem s tiskalnikom samsung scx-4521f

problem s tiskalnikom samsung scx-4521f

neki4 ::

kupil sem tiskalnik samsung scx-4521f.
Sami problemi z driverji. ima kdo podobe izkušnje. meni sicer naloži pravilno priložene driverje vendar ko dam printing ni nič v različnih dokumentih in programih. Kolikokrat ste menjali zadeve če niso bile uredu. Jaz sem pred tem nabavil inkjet pa nisem bil zadovoljen ker je slabo printal kuverte itd. potem sem vzel tega samsunga, sedaj če ne bo zrihtal driverje bi menjal za denar nazaj.

Karen ::

V službi imamo podobnega mrežnega, ne vem če je isti model, je pa iz iste serije, tiskanje deluje brezhibno, pri drajverjih za sken se mu včasih mal zmeša če mašino vzameš z mreže in greš ven, pa potem iz hibernacije nazaj ne moreš skenirati na mašino. Pač restart mašine in deluje (samo to je logično, ker vmes IP številke pobrka...). OS je XP in Vista.

coti ::

Jaz sem že kar nekaj Samsungov poinstaliral brez vsakih težav. Poglej še enkrat navodila, se mi zdi da je treba najprej poinstalirat software, šele nato priklopiti tiskalnik prek USB.

Zheegec ::

kupil sem tiskalnik samsung scx-4521f.
Sami problemi z driverji. ima kdo podobe izkušnje. meni sicer naloži pravilno priložene driverje vendar ko dam printing ni nič v različnih dokumentih in programih. Kolikokrat ste menjali zadeve če niso bile uredu. Jaz sem pred tem nabavil inkjet pa nisem bil zadovoljen ker je slabo printal kuverte itd. potem sem vzel tega samsunga, sedaj če ne bo zrihtal driverje bi menjal za denar nazaj.

Ti printerji delujejo super... kakšen pa vendarle crkne, sploh pri veliki količini prodanih. Probaj zamenjati USB kabel če je zanič, drugače pa odnesi tja, kjer si kupil in naj sprobajo na drugem kompu. Če tam dela - je pač pri tebi nekaj narobe. Težave z driverjem ponavadi bolj pomenijo da je nekaj programskega na računalniku, ne pa napaka s tiskalnikom.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

neki4 ::

sem nanovo nalozil windows in driverje, na zečetku sicer naprinta testno stran, celo nekaj je printalo kuverte in navadne liste, ampak ko določim naj mi naprinta od-do mi vse naprinta, kadar seveda printa, ko piše printing, včasih ali skoraj vedno ne printa nič. Piše dodaj papir in dodam in piše printing in progres, ampak nic. Da ne govorim da se nabira vlaga na steklu gor ker je kao fotokopirc. Še prodajalec je rekel upam da vam bo ta sedaj delal. To ni za nikamor. Ko sem pred 2 letoma kupil en laser vse dela kot treba.

Yaqwsx ::

jaz mam ta tiskalnik ze 2 leti in dela vse brez blema (fax, fotokopirc in printer). moram rect da sem zelo zadovoljen furam ga na neki 10 let stari masini z win xp

neki4 ::

ja meni še skenslat noče neko opravilo, sicer ga v windowsih izbriše, vendar piše pending na printarju, ga moram ugasnit, da potem lahko printam kaj drugega nanovo.
potem če printam kuverte če izberem naj mi naprinta 1,3,5 stran-kuverto mi hoče printat cel dokument.itd.

smizo ::

Tema je že stara pa vendar...za pomoč bodočim iskalcem informacij glede podobnih težav.
Tudi sam sem imel podobne težave, kot so opisane v prvem postu te teme s tiskalnikom Samsung SCX-4521F, pa sem jih uspel odpravit.
Na službenih programih je vse delalo normalno, na vseh ostalih pisarniških (word, excel,...) pa ne. Ko sem dal tiskaj je napisalo tiskanje končano vendar se nič ni zgodilo. Zamenjal sem kabel ter poiskal nove drivere na Samsungovi uradni strani in zadeva laufa brez problemov.
Tukaj je tudi link: http://www.samsung.com/us/support/detai...

Izbrat je potrebno: print driver, verzija 3.04.96:03, Dec 11, 2009

Zgleda so bili za prvotne težave krivi driveri na priloženem cdju.

LP

zvonko ::

imam samsung scx-4521f in imam problem rad bi ga uporabljal kot fotokopirec brez da je prikloplen na komp.
pa me zanima če je to možno pa še en problem je da ko ga vklopim se na displeju ne pokaže nič po zvočniku ki je ob strani pa prične pokat.
hvala za pomoč


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laserski tiskalnik za v pisarno?

Oddelek: Kaj kupiti
274160 (3686) barakus
»

Katero večfunkcijsko napravo za cca. 200€

Oddelek: Kaj kupiti
222316 (1900) mersol
»

Multifunkcijska naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
787246 (5785) BlaY0
»

Večfunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
51827 (1559) xandros
»

Multifunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
82114 (1936) Klemzz

Več podobnih tem