» »

Čuden music clip

Čuden music clip

roli ::

Nekaj dni nazaj sem se malo igračkal zu programom MAGIX music maker 11 silver,ki je bil priložen PCFormatu.Najprej sem malo predelal master settings nato pa nametal delčke glasbe,ki so postali čisto drugačni in nastalo je tole.Povejte kako se vam zdi.Nekaj čudno ropotajočega:D .
http://www.r00li.com

Blazzz ::

meni je vsec, a bi lahko se postal originalen komad? al pa clipe od kjer si to vzel?

B.

Fatboyslim ::

Men je tole smešno :D
e-jay varianta

Poskusi še z kakšnimi bolj naprednimi programi ;)

roli ::

Clipi so tisti priloženi programu.Spremenil pa sem nastavitve kjer se nastavlja tempo,odmev..... Na srečo imam te nastavitve shranjene v datoteki,če jih je treba še kdaj ponovit:D .In kateri bolj napreden program bi to bil?
http://www.r00li.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roli ()

Fatboyslim ::

Zelo preprost je Ableton Live ali Reason, nekoliko bolj napredni so pa Cubase, Nuedo, Logic pro...

Tisto je šele pravo izdelovanje glasbe, to je le skupek samplov ki igrajo
Za začetek in za dolgčas preganjat je pa to tud ql :)

Blazzz ::

cubase, sonar, pro tools, logic, reason :\, etc...
pa se en zastonjski EnergyXT.

B.

Blazzz ::

fatboy, me razsvetliš v čem je razlika med pravo glasbo in skupkom samplov ki igrajo?

B.

Fatboyslim ::

Narobe sem se izrazil; nič ni narobe z sampli ki si jih sam posamplal oz. naredil oz. si tuje sample uporabil le v manjši meri- saj veš kaj govorim glede na to da si DJ ;)

Predvidevam da so loopi v zgornjem komadu dolgi po nekaj sekund in istega tempa, dodano jim je pa nekaj efektov in hitrost

Težka umetnost; saj pravim naj se poskusi še v kakšnih programih ki dovolijo več svobode :)

nodrim ::

FS: Reasonu praviš zelo enostaven program? no, sej same uporabe se naučiš razmeroma hitro .. potem je pa vse na tvoji kreativnosti in domišljiji ...

Blazzz ::

kakorkoli, rolihandrej ce naredis se karkoli ti samo postej.

grex ::

cool :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za izdelavo glasbe iz nič

Oddelek: Programska oprema
122061 (1786) brodul
»

Audigy soundfont ali kaj boljšega-profi???

Oddelek: Pomoč in nasveti
352053 (1676) matrix2
»

Obdelava zvoka - AMD vs. INTEL

Oddelek: Zvok in slika
312173 (1693) partysound
»

profesionalni zvok na računalniku (ali vsaj blizu)

Oddelek: Kaj kupiti
252478 (1981) Manson
»

Glasba - Ustvarjanje

Oddelek: Sedem umetnosti
463040 (2602) tha_man

Več podobnih tem