» »

Firefox problem - please help

Firefox problem - please help

DMX ::

Imam eno težavo, kateri mi gre tak na jetra, da bom glih zdaj nardil format c.

Samo vseeno bi vas še prej prosil za pomoč. Namreč dogaja se mi naslednja napaka. Če imam npr. odprtih 5 Firefoxov in če 4 zaprem, mi firefox.exe v task menegerju požira npr. 300mb rama (če jih odprem 10, je ta kvot še tolko večja). Edina rešitev, da se tega rešim je ta, da zaprem vsa okna Firefoxa in ga ponovno zaženem. Vendar, ker sem v službi celi dan za PCjem in imam eno firefox okno zaradi službe non-stop odprto, ker jo pač potrebujem, ostala okna od Firefoxa pa imam odprta za surfanje, mi je tale način zelo zoprn (nesprejemljiv). To se mi dogaja dobra 2 tedna (prej sem bil na dopustu), prej pa ni bilo teh težav. Sktratka, če nekaj časa ne zaprem celotnega Firefoxa, mi požere celoten ram, pa lahko imam odprto samo eno okno od Firefoxa, proces firefox.exe pa mi žre tudi po 600 mb raba (imam ga giga). Probal sem že z vsemi vrstami spywara, pobrisal sem že vse mogoče, vendar problema še vedno nisem rešil. Probal sem ga tudi deinštalirat, pa mi ne gre (ko pritisnem v dodaj/odstrani programe mi pri kliku na odstrani frizne control panel). In zdaj jaz vas vprašam, ali mi lahko kako pomagate, ker več ne vem kaj naj naredil razen format c:...

hvala in lp
  • spremenilo: DMX ()

Bagr ::

Poskusi
Klik
Klik
Klik
The beauty of open source is that somebody will eventually make it all work

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bagr ()

DMX ::

Bagr najlepša hvala...rešim sem zadevo z tretjim linkom, kjer sem v about:config napisal tisto komando in stvar je urejena.....še 1x hvala

lp

DMX ::

žal sem prehitro reko....stvar še vedno ne deluje

Klemzz ::

usake tok cajta miniri FF pa ti bo porabo dol zbiu

Bagr ::

The beauty of open source is that somebody will eventually make it all work

DMX ::

pa še tole....že to mi je čudno, da ne morem deinštalirat Firefoxa....če stisnem na uninstall v program files/mozilla firefox ali na add/remove programs, mi stvar samo stoji in to je to....a se da to kako uredit, da bi tega zbrisal in poinštaliral novega?

gregaster ::

kaj če greš v windowsih v varni način ga tudi ne gre zbrisat?

amigo_no1 ::

zbriši mape:
X:\Program Files\Mozilla Firefox\

in
X:\Documents and Settings\ UPORABNIŠKO_IME \Application Data\Mozilla\

X:\Documents and Settings\ UPORABNIŠKO_IME \Local Settings\Application Data\Mozilla\

in ponovno namesti FF . Lahko da ti povzroča probleme kakšen Extension za FF ...

DMX ::

@jeje

tudi to sem nardil, pa še stvar vedno ne deluje...jao kak mi je to moteče :'(

Skratka FF sem v safe modu deinštaliral, pobrisal datoteke, katere je navedel jeje, ponovno poinštaliral 1.5.0.4, vendar problem je ostal.

ima še kdo kakšno idejo???

thnx

Klemzz ::

format C: :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mozila se ne odpre

Oddelek: Pomoč in nasveti
131065 (993) OK.d
»

Firefox težava z logiranjem

Oddelek: Programska oprema
5789 (726) fosil
»

Mozilla firefox mi šteka!

Oddelek: Programska oprema
174289 (3866) jan01
»

[FF] menjava profilov

Oddelek: Programska oprema
91158 (1056) veteran
»

Zaznamki so izginili!!!!!

Oddelek: Programska oprema
121949 (1763) GupeM

Več podobnih tem