» »

Mozilla firefox mi šteka!

Mozilla firefox mi šteka!

dadooo ::

Dober večer, jaz imam problem z zgoraj omenjenim programom, torej odprem bilokatero stran dela gladko 5 sekund nato za približno 20 sekund zašteka in nato se ''odšteka'', to mi dela ko se zlovda....nimam virusov, spyware programov, nebi rad šel na ie (tam ne šteka) ker sem se lih od njega težko odvadil...probal sem z ponovno inštalacijo, ampak brez uspeha;(


Hvala, Lp!

Ajvan ::

probej z opero,(http://www.opera.com/)
Najbl neumn se najbl dere

Scorpia ::

Kaj pa če bi mal sčitil firefox da greš ordoje, možnosti, zasebnost pa kej tam malce počistil.

sidd ::

probaj sčistit, če ne gre, probaj opero ;) jaz mam oboje, ko mi en gre na k***, grem na drugega, simpl as that!

Tilen ::

A to ti steka sam ko je na strani kak flash al pa slika za zloadat?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

dadooo ::

ne, prvo se vse naloži, pol zašteka...


Bom probal naredit zgoraj omenjeno.
Edit: ne negre, sem vse počistu, ampak brez uspeha....Offtopic: veste mogoče kako se da obiskana mesta, priljubljene prenesti na opero?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dadooo ()

Ajvan ::

v firefoxu odpreš Zaznamki(zgorej tm k je datoteka...), pol izbereš Upravljanje z zaznamki, pol izvoz, in jih shraniš kot datoteko
naložiš opero, izbereš File, import and export, import firefox bookmarks
to nej bi blo to, jz osebno še nism iz firefoxsa v opero uvažu sm pa obtatno in je za silo delal, je blo treba pol še razvrščat po mapah k je firefox vse zmešu, upam da opra tega ne dela, vsekakor pa si obdrži tudi firefox, tudi sam imam oba. Kakšne stvari delajo bolje v firefoxu kakšne pa v operi
lp
Najbl neumn se najbl dere

Storm ::

Sorry, ko se bom priključil v to temo ampak imam podoben proces, meni pa medtem ko imam odprto okno Firefox začne ta mleti na veliko, ko pogledam pod procese pa firefox.exe zaseda do 70% procesorja in sistem začne štekat, ko izklopim proces in okno je potem spet vse u redu. Kaj bi to bilo lahko?
Markec The Great

OSA ::

meni je isto delalo, pa mi na forumu ni noben znal pomagat. mogoče zato, ker sem malo sfalil forum. tukaj je moj post.

rešitev: inštaliral sem opero, danes jo prvič uporablam, malo se je treba navadit, pa gre... vedno bolj se mi dopade...

lp
OSA
lp OSA

AndrejS ::

Dobro ste me nasmejali na tem forumu. Če ima kdo problema z IE ga takoj skurcate in priporočate FF.
Če pa FF en dela potem pa opero

R33D3M33R ::

Storm: če ti ni mar za raznorazne nastavitve itd. pobriši vsebino:
X:\Documents and Settings\Uporabnik\Application Data\Mozilla\ in
X:\Documents and Settings\Uporabnik\Local Settings\Application Data\Mozilla\

V prvi mapi se nahajajo nastavitve v drugi pa CACHE, mogoče bi najprej izbrisal le cache, mogoče je težava kje tu.

Katero verzijo pa imaš?

Mogoče te pesti to (bom kar skopiral z moje strani):

Pred kratkim je izšel Firefox 1.5, ki je prinašal kar precej sprememb in novosti. Ker pa nobena izdaja ni brez napak, se je kmalu pojavila vest o ranljivosti firefoxa. Do napake lahko pride, ko uporabnik obišče spletno stran, ki namerno vsebuje zelo dolgo ime strani. Sicer se firefox ne sesuje oziroma obesi takoj, ampak ob vsakem ponovnem zagonu, saj shranjuje podatke o obiskanih spletnih straneh v datoteko history.dat, ki jo prebere ob vsakem zagonu. Firefox prične obremeni procesor na 100% in se ne odziva na ukaze. Problem se lahko začasno odpravi, če izbrišete datoteko history.dat v mapi z osebnimi nastavitvami brskalnika (C:\Documents and Settings\Uporabnik\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles)


Torej izbriši history.dat in vse bo OK.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

ender ::

danijel2: če ima tvoj procesor HyperThreading, poizkusi ali HT izklopit v BIOSu, ali pa nadgradit BIOS - sem videl na kar nekaj računalnikih težave z določenimi programi (tudi FireFoxom) in HTjem.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

dadooo ::

hej, spet jaz, imam še en problem..>
torej nedela mi windows media player v mozilli, samo v ie.

amigo_no1 ::

Na kateri strani ?

dadooo ::

vseh

OOTBOXZY ::

Meni je delalo podobno, pa sem dal disable za vse extensione in je delal. Potem pa sem vsakega posebej vklopil nazaj in sedaj deluje. Vmes sem jih nekaj tudi zbrisal, ker jih ne rabim, tako da nebi vedel kateri je bil problematicen. Ocitno eden tistih, ki jih nimam vec.
LP

OOTBO XZY

Spike Edin ::

CCleaner ...
The PC Doctor

jan01 ::

ATF cleaner-zelo dober...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaznamki FF

Oddelek: Programska oprema
71224 (1184) klemenSLO
»

Kako dobiti certifikat direkt iz diska?

Oddelek: Programska oprema
51828 (1577) Company
»

Firefox- zaznamki

Oddelek: Programska oprema
83598 (3299) UL&AGA
»

pozabil geslo za firefoX

Oddelek: Pomoč in nasveti
81258 (1171) portugal
»

Firefox z napako (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
10614336 (10533) veteran

Več podobnih tem