» »

Zaznamki so izginili!!!!!

Zaznamki so izginili!!!!!

Ugankar ::

Pred pol ure sem lepo normalno surfal po netu z Mozillo 1.0.6. lepo ugasnem računalnik, grem na kosilo in čez eno uro spet prižgem računalnik. Zaznamkov pa nikjer!!!!

Prosim, povejte mi zakaj se mi je to zgodilo in kako jih dobim nazaj, saj so nekateri zame zelo pomembni!!!!

Hvala!!!

HyperKiller ::

Zanimivo je, da se je to zgodilo tudi meni, v mozilli firefox. Je že res da se rečunalnik ni zagnal normalno ( F8, "enable vga mode") ampak to naj nebi vplivalo na programe. Pravtako ne najdem .html datoteke z mojimi zaznamki. Najdem pa .html brez mojih zaznamkov: C:\Program Files\Mozilla Firefox\defaults\profile\bookmarks.html
Najverjetneje gre za naklučje.
Ugankar, išči bookmarks.html v c:\program files\"mapa tvoje mozile" , morda bo kaj.
Pri Microsoftu uspešno izrezujejo varnostne luknje.

Tr0n ::

To se dogaja veliko ljudem, predvsem v Firefoxu. Ne spomnim pa se, zakaj. :)

steev ::

Moj foter je ze dvakrat ostal brez pošte v THunderbirdu in zaznamkov v Firefoxu.
Zato od takrat uporabljam MozBackup in vsake toliko časa backupiram pošto in zaznamke.
:|

SebaR ::

Meni se je to naredilo včeraj!! Kaj storiti :S
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

jurre ::

uporabljas opero in nimas teh problemov:D :D :D >:D

#000000 ::

Ja nej za foro en pove kako gre s tem backupom, al pa kako jih dobi nazaj, ker se tole zgodi velikim bi blo dobr vedet kako gre. LP

Kr_Edn ::

Zaznamki za FireFox so v mapi "Documents and Settings/tvoj_profil/Application Data/Mozilla/Firefox/Profiles/kr_ena_mapa.default/". Tam je tudi datoteka "bookmarks.bak". Če uporabljate za delo z datotekami Total Commander-ja, pa uporabite že tipko "Alt+F7". (Tisto "tvoj_profil" je profil, ki ga narediš sam, torej ima ime, ki ste mu ga dali; "kr_ena mapa.default" se pa tudi menda sama kreira. Menda.)

Hair ::

Jaz sem problem rešil tako:

start > run > firefox.exe -p

odpre se ti okno s profili, in izbereš Default - če pa si že rej uporabljal kakšen drug profil, pa pač tistega.

Lp!
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Tr0n ::

Bookmarks / Manage Bookmarks... / File / Export...

darkolord ::

Jaz priporočam Opero 8-)

Han ::

Že obdelana tema... :\ Uporabljajte čistokrvno Mozillo in ne Firefox! 8-O

GupeM ::

Ugankarju se je to zgodilo s čistokrvno mozillo in ne s FF-jem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

združitev zaznamkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
141528 (1257) Ikspe
»

Zaznamki shranjeni

Oddelek: Programska oprema
261930 (1728) jozekuch
»

Mozilla

Oddelek: Pomoč in nasveti
526568 (26528) kezoj
»

pidgin-kje je personal message?

Oddelek: Operacijski sistemi
101181 (950) 'FireSTORM'
»

[firefox] izgubljeni bookmarki

Oddelek: Programska oprema
81705 (1640) fahrenGONE

Več podobnih tem