» »

DIGITALNI FOTOAPARAT

DIGITALNI FOTOAPARAT

scenic ::

Prosim za nasvet ali mnenje, kateri digitalni aparat je vredno kupiti.
Cena okoli 1000 do 1300 DEM lahko tudi v italiji ali Avstriji.

Hvala že v naprej.

Scenic

rc-car ::

Moj fotr je ta teden kupil Canonov PowerShot A20 za 120k SIT v bozicni ponudbi in je zraven dobil se 32MB CF kartico.
Aparatus je za moje pojme odlicen, tudi v slabsih pogojih kjer digitalci ponavadi sepajo! Tako, da ti ga zelo priporocam! 8-)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

scenic ::

Kaj pa misliš o porabi baterij...
Kolega ga ima pa se mi zdi, da kuri baterije, navadne sicer ko hudič.

Hvala

rc-car ::

Ja, kuri, valda, da kuri >:D

Une, k so zraven so za en k*** in grejo v treh urah..
Z rechargable pa sem posnel 50 fotografij z vkljucenim displayem, in vmes pregledoval slike in stelal nastavitve pa se je sele potem prikazal indikator za slabe baterije - ko se ta prikaze lahko se najmanj 10 slik nardis in se kaj..

Itaq usi digitalci kurijo baterije, da je kr grdo. Najvecji problem je pak display, ki ga lahko tudi izklopis..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

scenic ::

Kolk pa me te baterije še stanejo?
Si mi pa kar malce olajšal zadevo saj mi je drugače aparat všeč, paa še to kako je z videom?

Hvala

rc-car ::

Kok stanejo baterije ne vem, ker sem jih mel doma..
Video izhod pa brca rite!! Resno!!
Kjerkoli si ze, poslikas, priklopis na TV in folk dol pada od navdusenja 8-)
Kvaliteta slike na TVju je ful dobra, boljsa kot ce prikljucis rac z tv-outom!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

scenic ::

Kaj pa misliš o Sony-u?
Glede videa na Canonu kolk pa ga spraviš gor na 32 Mb?

rc-car ::

Na 32MB kartico pri 1024x768 na fine quality (srednja moznost) gre ene 100 slik. Drugace pa pri 1600x1200 na najbolsi kvaliteti slika zavzame tam do 1MB, kar potem pomeni ene 30 slik..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

whatson ::

Doma mam
Canon Powershot S20 (sposojen)
in pa
Canon Digital Ixus 300 (služben)

Powershot ma ful slabo baterijo... verjetno zato ker je že star.. ima ma 3 megapixle in ful velko resolucijo... Ima tudi slab in počasen zoom in malce nenaravne barve,...

Ixus ma malo boljšo baterijo... le ta zadostuje za nekje 100 posnetkov brez flasha in enih 50 z flashem. Na 32 mega kartico spraviš ob resoluciji 1024x768 nekje 120 slik... odvisno pač od določenih razmer...

Filmi so nesmiselni ker snema max 30 sekund pol pa iz memorya šopa na kartico... In pol moraš spet znova snemat,... itd... skratka bedno;)

Ixusa ti priporočam...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

dexter ::

ce zunaj kje dobis olympusa 2100UZ,ti ne bo zal,polnilec +baterije dobis za 10000sit pa se eno smartmedio 64mb za 10000sit.
Baje se dobijo za okoli 1000DM zunaj.To ti je uzi z 38-380 opticnega zuma in 2.11mio pik,kar je zadosti edino ce ne bos printal A3 slike.

LP

azeed ::

Nikon Coolpix
You gotta say YES to another excess!!!

totimato ::

Ja Olympus je prava stvar. Pri nas stane 125.000 (sem nekje zasledil). Jaz bi si to kupil in si ga tudi bom, ker ga že lep cajt gledam, ampak trenutni nimam denarja.

lp

totimato

scenic ::

Ja hvala za komentarje, kje pa ga dobin Olympusa namreč, še nikjer ga nisem zasledil.

Lp

||_^_|| ::

Olympus je res zakon. Sam ga mam (sicer c-990) in je hud. 4 NiMH baterije zdržijo cca. 200-250 posnetkov (v to je vključeno pregledovanje slik, vključen display, download na računalnik).

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri digitalni fotoaparat za okoli 100 K

Oddelek: Kaj kupiti
363054 (2542) gremlinatorv
»

digitalni fotoaparat

Oddelek: Kaj kupiti
172094 (1846) Fizikalko
»

Keri digitalni fotoaparat?

Oddelek: Kaj kupiti
161811 (1502) SmoKey
»

Kateri digitalni fotoaparat se splača

Oddelek: Kaj kupiti
322614 (1949) Brane2

Več podobnih tem