» »

izgubljena particija :(

izgubljena particija :(

BustA ::

Tu je je zelo kratka obnova kar sem napisal, pa mi je zavrnilo dostop >:D
Med združevanjem dveh particij z Partition Magicom je "zmanjakalo elektrike " in združitev se ni končala, vendar pa particije nočem formatirati, ker imam na njej zelo pomembne podatke, uporabljti pa je tudi ne morem. Partition magic je sam nekaj popravljal, vendar je particija še vedno neuporabna.
kaj naj naredim
Devide Et Impera
  • spremenilo: BustA ()

GaPe ::

Na tvojem mestu bi se z glavo v zid zabiju, ker mislim, da se tega ne da več rešit.
Don't steal! The government hates competition.

miranpozar ::

Probaš rešit s programom za reševanje podatkov (Ontrack Easy Recovery).
In v bodoče delaj varnostne kopije pomembnih podatkov ali pa se ne igrati s particijami, ki so pomembne! To, kar si naredil je bila s tvoje strani zelo deodgovorna poteza, vseeno pa upam, da te ta šola ne bo preveč stala!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

CCD ::

Jah, predno se naslednjič lotiš kakšne take stvari, kupi UPS!:D

Ne, resno, kar je Miran povedal je čist res.
Aja, ta EasyRecovery dobiš na www.kickme.to/fosi - kle maš OK verzijo, da se ne boš zaj**** s free verzijami, ki ti samo povejo, kaj bi lahko rešil. LOL (preberte si na http://www.ontrack.com/easyrecovery/ - da dol padeš...:D)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CCD ()

BustA ::

Ni problem, ker nimam UPSja ampak je pršla mimo tamala sestra, ker si je zahotela igrc in je kar resetirala računalnik. Shit happens>:D
Sicer pa sem particije vedno delal z fdiskom, ko sem prej naredil back up, pol pa veselo na delo. Zdej pa se mi ni dal in kaj se zgodi. Katastrofa !!! Sranje !!!>:D
Sej so večinoma mp3ji gor, in večino starejših mam itak na cdjih, ampak ne novejših in bi najraj popizdu, ker sm komej dobil tiste nove komade. Sej če bi mel kabl bi blo easy, sam s 56 modemom so pa problemi.
NAUK: Ne pusti sestrice k računalniku in imej kabl/ADSL:D

A v najslabšem primeru lahko izgubim samo podatke? Ali lahko ostane tudi zadnja particija nedostopna? Če formatiram particijo bo vse ql, seveda razen podatkov?;(
Devide Et Impera

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BustA ()

CCD ::

Dokler disk ni fizično poškodovan lahko vedno na novo nardiš particijo, če je nedostopna bodo pač šli podatki, ne bo ti pa kar zmanjkal zdej ene tretjine diska, če to misliš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali lahko rešim podatke iz diska???

Oddelek: Pomoč in nasveti
132419 (2075) chiiiii
»

Krvavo nujno potrebujem pomoc pri sesuti plati in disku

Oddelek: Pomoč in nasveti
213974 (2878) McMallar
»

Zunanji trdi disk---nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
212441 (1924) Chessman
»

Obnovitev particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
61790 (1721) jupi
»

POMOČ!! zbrisu sm

Oddelek: Pomoč in nasveti
201547 (1267) Baja

Več podobnih tem