» »

Sony Cyber-shot DSC-W30...

Sony Cyber-shot DSC-W30...

teedy ::

Zdravo, kupujem nov digitalni fotoaparat, zanimajo me vaše izkušnje z Sony cyber-shot DSC-W30, mi priporočate kaj drugega za tak denar, ali pa se splača še doplačati in kupiti kaj bolšega?


lp

_marko ::

Zelo soliden fotoaparat.
Lepe slike, dobra baterija, majhen, lep...

Če te kaj bolj zanima vprašaj bolj specifično.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

teedy ::

To sem hotu slišat:)) , samo zanimalo me je, če se dobi kaj boljšega kot ta, bo še kdo napisal...
Drugače ga rabim bol tako za na kakšne izlete, morje...:)) , sigurno bo zadostoval8-) , bom še mal počakal, če ne, pa letim po tega:D .


lp

Klemenn ::

se da kako naštimat, da ga uporabljaš kot webcam?

jz ga ne znam naštimat da bi objektiv odpru ko dam usb kabel zravn :(

Fizikalko ::

za info: ravnokar ga kupil in stestiral. Zelo zadovoljen, zamenjal sem ga za Sony T5, ki ja prava katasrofa (pa še dražji je).

teedy ::

Sem ga tud js naročil pri mimovrste, čakam že od pondelka, dobim u petk k bo na zalogi:)) , sem šel v comtron v city parku pa je 57.000sit, pri mimovrsti pa je 55.000, s tem, da dobim zravn še polnilec, baterijo, pa spominsko 512Mb, pa ugotavlite kaj se bl splača:D , ko ga dobim pa sporočim.

teedy ::

No, tega digitalca imam že kakšne 3 mesce, sem zelo zadovoljen, zanima pa me, kje se naštima da avtomatsko ko dam na računalnik ali ko printam, da pokaže datum v kotu?:))

lp

SHORTEE ::

Zdravo, vem da se da tega digija uporabiti za webcam, vendar kako to naštimat, priklopit...?

lp

Gr0unD Zer0 ::

datum na sliki?
to se nastavi na fotoaparatu in se to na sliko zapiše.
nekje v setupu.

Klemenn ::

ne, ne da se ga uporabit kot webcam, ker zapre objektiv ko gor priklopiš kabel :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sony w30

Oddelek: Kaj kupiti
71171 (939) teedy
»

Web kamera oz kj druzga

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
91033 (918) sash
»

Mini DV kamera Panasonic NV-GS11 - osebno mnenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
736645 (5038) pivmik
»

Digitalna kamera (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
636047 (5148) Caligula

Več podobnih tem