» »

Web kamera oz kj druzga

Web kamera oz kj druzga

Izbeglica ::

Doma mam enga digitalca, k je crknu in nima garancije vč, pa me zanima če bi se dal iz nega nardit web kamero oziroma kj druzga, k bi blo uporabn. Drgač sm pa 100% da te stvari še delajo:
objektiv, ekran, mikrofon.
Digitalc je en od hp.
lp.

stromar ::

Če želiš, ga jaz odkupim pokvarjenega za kakšno primerno ceno. Piši pod zasebno.

Da bi uporabljal kot web kamero bi bilo zelo komlicirano in bi večkrat preseglo stroške kupljene

Lp

sash ::

kaj ti je pa pol crknilo ?? če si prepričan da vse dela

Sicer pa nevem zakaj bi bilo preveč zakomplicirano uproabljat slikmašin kot webcam. Dobit je potrebno samo ustrezen (neuraden) gonilnik za tvoj fotič in zadeva dela. Jaz na tak način uporabljam canona (mislim da je model) A80
--------------------
Think different...
TOROiD Group

ganzi ::

Bi se dalo dobiti ta driver za A80? :)

Hvala in LP!
LP

stromar ::

sash: Aha, torej vzameš skurjen digitalc, ki ne da cahna, usb kabel, naložiš driver in imaš webcam. Super, nisem mislil, da je tako enostavno :D :\

Lp

Izbeglica ::

Stvar je taka digitalc sm razstavu, mikrofon bom uporabu za prsluškovalno apravo :D, zdj pa rabm še kkšno enostavno idejo za lcd pa objektiv.

neoto ::

Ne se veseliti prezgodaj! Na canonih se da to enostavno narediti, na ostalih pa niti ne. Rešitev bi bil neuraden firmware, ki fotoaparat predstavi kot fotoaparat in ne kot mass storage device. Takšnih spremenjenih firmware-ov pa še nisem videl...

Izbeglica ::

@neoto
Ta digitalc je to že sam po seb omogoču, sam je žal crknu-najprej so bli prooblemi s prenašanjem slik na pc, čez cajt se je pa sam na lcd-ju napisu znak od hp, naprej pa ni šlo.
Kwa bi se dal nardit z lcd-jem, k je zlo kwaliteten pa mi ga je škoda da leži v predalu.

stromar ::

LCD lahko s tvojem znanjem uporabiš samo kot rezervni del za popravilo podobnega digitalca. Najbolje da daš oglas na bolho, da ga prodajaš po delih

Glede na težave, ki si jih naštel nisem več interesent, edino, če ga daš za kak pir :D

Lp

sash ::

@trihta, kot prvo moraš imeti delujoč fotoaparat, ne 90% defektnega, od katerega so uporabne še smao baterije.

@stromar, ne vzameš delujoč digitalc ga priklopiš na računnalo, dol potegneš udtrezen driver/software in dela.
--------------------
Think different...
TOROiD Group


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Canon A85 problem

Oddelek: Zvok in slika
7902 (858) mloncar
»

Kaj je boljše SONY ali CANNON?

Oddelek: Kaj kupiti
262696 (2239) iMNATA
»

Kakovost videa in slike poceni Web camere ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51096 (960) balocom

Se en friendly tip Slo-techovcem- Benq DC2300 v HArveyu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20314854 (11542) TribesMan

Več podobnih tem